Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadmore-Jak wypłacić - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Leadmore-Jak wypłacić (/Temat-Leadmore-Jak-wyplacic-141703)



Leadmore-Jak wypłacić - Inaczajek - 17-12-2016 07:52

Witam, po osiągnięciu minimum do wypłaty zleciłem na pp fakturą ekspress. Teraz trzeba im tą fakturę wysłać na ich maila, tylko nie mam pojęcia jak ją zdobyć ;d
Z góry dzięki za pomoc


RE: Leadmore-Jak wypłacić - szykiryki - 17-12-2016 08:40

Jak nie prowadzisz dzialalnosci gospodarczej zlecasz wypłate poprzez rachunek, a nie fakture.
Pisz do ksiegowosci: ksiegowosc@leadmore, cofnij tą wyplatę, zlec jeszcze raz rachunek- wtedy w panelu pojawi Ci sie gotowy wygenerowany dokument.


RE: Leadmore-Jak wypłacić - Mafiozo19990 - 22-12-2016 16:07

witam, ja mam podobny problem zleciłem normalna wypłąte na rachunek bankowy i czekam kilka miesiecy i nie doszła. O co chodzi???


RE: Leadmore-Jak wypłacić - Dżejson_ - 22-12-2016 16:15

A wysłałes im na maila ten rachunek? Daje sobie rękę uciąć że nie Tongue


RE: Leadmore-Jak wypłacić - Mafiozo19990 - 23-12-2016 17:58

(22-12-2016 16:15)Dżejson_ napisał(a):  A wysłałes im na maila ten rachunek? Daje sobie rękę uciąć że nie Tongue

a od kiedy jakis rachunek trzeba wysylac? ;/ i jak to zrobic, po co to wgl? nie mogą od razu przelew wykonac?


RE: Leadmore-Jak wypłacić - Dante_/ - 23-12-2016 18:31

(23-12-2016 17:58)Mafiozo19990 napisał(a):  
(22-12-2016 16:15)Dżejson_ napisał(a):  A wysłałes im na maila ten rachunek? Daje sobie rękę uciąć że nie Tongue

a od kiedy jakis rachunek trzeba wysylac? ;/ i jak to zrobic, po co to wgl? nie mogą od razu przelew wykonac?

Rachunek pobierasz i wysyłasz im na maila ( [email protected] )

@Edit
I coś wydaje mi się, że to marny troll.


RE: Leadmore-Jak wypłacić - Mafiozo19990 - 23-12-2016 19:36

jaki troll?
Pytam w jakim celu mam wysylac ten rachunek? W serwisach PPA/CPA nie trzeba robić takich rzeczy..


RE: Leadmore-Jak wypłacić - suzuki69 - 23-12-2016 22:00

Sprawdzasz po prostu czy na wygenerowanym rachunku dane do wypłaty się zgadzają jak tak to odsyłasz go na ( [email protected] ) i księgowa wypłaca pieniądze na dane które wysłałeś na wygenerowanym rachunku. Wysłanie rachunku odbywa się tylko w celu potwierdzenia przez cb zgodności danych do wypłaty ;-)


RE: Leadmore-Jak wypłacić - bartek9330 - 24-12-2016 00:56

Jeżeli nie wiesz jak się samemu rozliczyć jest też opcja umowy o dzieło, ale to musisz się dogadać z LM. Minimalna kwota wypłaty to bodajże 500zł.


RE: Leadmore-Jak wypłacić - Majka - 24-12-2016 08:51

Zapraszam do głównego wątku leadmore.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.