Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Normalny zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Normalny zarobek (/Temat-Normalny-zarobek-141686)



Normalny zarobek - mrCash - 16-12-2016 16:51

Witajcie wszyscy !

Główny temat : Chciałbym zarabiać ok 2000 zł na miesiąc.

A teraz do opisu:

Oglądając wasze postępy w zarabianiu przez internet nie sposób nie otworzyć szeroko szczękę ze zdziwienia. Na forum jest OGROM programów,poradników i masterów(posty Kilera z zarobkiem-SZOK nadal przecieram oczy ze zdziwienia). Nie sposób wybrać odpowiednią drogę która zapewni choć ułamkowe zarobki Pana wyżej.

Czy ktoś z was jest w stanie poprowadzić mnie aby osiągać chociaż te nasze nieszczęsne krajowe na miesiąc? Jaki serwis polecicie? A może jakieś wskazówki ?

Pozdrawiam.


RE: Normalny zarobek - adi_hq - 16-12-2016 17:12

"Może od razu Ci przelejemy 2k ?"

Do tego musisz samemu dojść, niestety!


RE: Normalny zarobek - mikuss - 16-12-2016 17:15

Temat do kosza
a ty kolego szukaj, czytaj, testuj aż wybierzesz to co będzie odpowiadało, da satysfakcję z pracy i godziwe zarobki


P.S
Nie marnuj czasu na podróbki typu sejfik w któych zmarnujesz od uja czasu a zarobisz kilka złotych na miesiąc bo mamy tutaj pompójącego tą podróbkę który z naiwnych marnujących czas zbiera prowizję i myśli jaki to on kozak


RE: Normalny zarobek - Zaperr44 - 16-12-2016 17:26

A ja chciałbym mustanga shelby i ville w Los Angeles Jerk
Nikt ci nie da niższy na tacy sam musisz na to wpaść tylko uważaj na typowych naganiaczy oferujących byznesy bez ryzyka bo dzięki nim więcej stracisz niż zarobisz Wink
[Obrazek: 72344428.jpg]


RE: Normalny zarobek - mrCash - 16-12-2016 17:29

(16-12-2016 17:15)mikuss napisał(a):  P.S
Nie marnuj czasu na podróbki typu sejfik w któych zmarnujesz od uja czasu a zarobisz kilka złotych na miesiąc bo mamy tutaj pompójącego tą podróbkę który z naiwnych marnujących czas zbiera prowizję i myśli jaki to on kozak

Tego typu porady chciałbym przeczytać Smile dziękuje mikkus

Co do mojego tematu wiem, że istnieją mentorzy którzy pomagają w zarobku tylko kogo i jaki serwis możecie polecić w tym temacie ?


RE: Normalny zarobek - mikuss - 16-12-2016 17:33

Czytaj dział poradniki, jeśli cię jakaś metoda zarobku zainteresuje/bedzie odpowiadać wtedy możesz zgłosić się o pomoc/prowadzenie do autora tematu vel poradnika

To jedyne co możemy ci doradzić Smile


RE: Normalny zarobek - nitram - 16-12-2016 17:40

http://zarabiam.pl/jestem-nowy-i-chce-zarabiac-przez-internet/

A następnie czytaj czytaj i pracuj ciężko. Samo się nie zarobi

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.