Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy Knurra :) Od Tico do BMW X6 - "Firemedia Konkurs" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Pracy Knurra :) Od Tico do BMW X6 - "Firemedia Konkurs" (/Temat-Dziennik-Pracy-Knurra-Od-Tico-do-BMW-X6-Firemedia-Konkurs-141683)

Strony: 1 2


Dziennik Pracy Knurra :) Od Tico do BMW X6 - "Firemedia Konkurs" - knurr - 16-12-2016 15:31

Witam moja ksywa z neta to knurr Smile postanowiłem wziąć udzial w konkursie Heart"FireMedia Konkurs" Heart bo już niemoge patrzeć na moją biede Sad moze coś zarobie dzieki mojej i waszej motywacji.

Lubie wychlać w wekkendy, czasem peknąć przed żoną na imprezkę z kumplami(nieraz sie juz tłumaczyłem) ale co tam zycie krótkie a dziurek nigdy nie zawiele, inna to inna inaczej oddycha rusza sie nie musi byc ładniejsza Smile
Pije przewaznie wódkę i piwo razem czasem wino ale rzadko.

Moderatorzy zarabiam.com ciagle daja mi ostrzerzenia mimo ze sie staram zawsze dostaje(takie moje nieszczescie na tym swiecie jak w zyciu tak i na forum)

Na sub sms zarabiam około 2 miesiace
HeartMój cel to 98.000zł narazie zarobilem 1400zł powoli auto bmw x6 sie zbliza (kolor czarny)Heart

Zbieram na dobry samochód bo już moim Dewoo Ticem nie da sie jezdzic a szczególnie w zime zachowuje się jak pociag na torach strasznie nim rzuca na prostej drodze jak i na zakretach Smile Opony 4 do wymiany łyse i letnie oraz kazda inna masakra kumpel mi daje co maSad i biore bo nowe ze 200zł pewnie.
W samochodzie nie działa ogrzewanie jest strasznie zimno ciagle paruje szyba i nic nie widac dobrze ze wycieraczki działają Smile. I jeszcze drugi bieg wyskakuje lub szarpie musze z jedynki odrazu wrzucac trujke. Przeguby strzelaja ale niby te auuto tak ma...
Mam rodzine dlatego chce aby dojezdzac bezpiecznie wszędzie gdzie mamy okazje jechac lub musimy.....


Niech moc będzie zemną i z wami trzymajcie kciuki...ps. potem poprawie błedy i cos dopisze bo goscie jakies przyjechali domnie Smile

Dajcie reputka mi na szczecie to nic nie kosztuje a moje serce rozgrzeje Smile


RE: Dziennik Pracy Knurra :) Od Tico do BMW X6 - "Firemedia Konkurs" - WhiteNigga - 16-12-2016 17:46

Aż mi ciebie szkoda heh
Powodzenia.


RE: Dziennik Pracy Knurra :) Od Tico do BMW X6 - "Firemedia Konkurs" - Grubykesz - 16-12-2016 18:40

Powodzenia! Mam nadzieję, że niedługo będziesz mógł pochwalić się nowym autkiem. Smile


RE: Dziennik Pracy Knurra :) Od Tico do BMW X6 - "Firemedia Konkurs" - badii - 16-12-2016 18:49

(16-12-2016 15:31)knurr napisał(a):  ale co tam zycie krótkie a dziurek nigdy nie zawiele, inna to inna inaczej oddycha rusza sie nie musi byc ładniejsza Smile

Hahaha jak to mawia mój przyjaciel 'inne tez mają' Big Grin
Powodzonka, od zera do miliardera jak to mówią!


RE: Dziennik Pracy Knurra :) Od Tico do BMW X6 - "Firemedia Konkurs" - Bazor - 16-12-2016 20:03

Polecam zakup innego auta niż kartonowe pudełko, które nie ma strefy zgniotu. Oczywiście jezdzenie takim jest tanie bo zagazować takiego i jeździć lepiej niż skuterem, ale po prostu się nie opłaca jeżeli jak twierdzisz masz rodzine. Spróbuj poszukać opla astry f sedan/hatchback lub lanosa. Sam posiadam astre f za tysiąc złoty i nie jest to szczyt komfortu, ale jest to dobre jeździdło od punktu a do punktu b. Powodzenia w osiąganiu sukcesu i zrealizowania celu ! Trzymaj się


RE: Dziennik Pracy Knurra :) Od Tico do BMW X6 - "Firemedia Konkurs" - knurr - 16-12-2016 20:55

dzieki... jak naraazie mnie nie stac na zmiane bo wiaże sie z tym koszty nowa rejestracja 170zł + znowu oc
takze wiesz musze jeszzce sporo zarobic..
Dzsiaj tico ładowałem 2 godziny zeby do sklepu pojechac bo mieszkam na wsi, juz pod sklepem chlopaki mnie pchali cały zmarazłem teraz pisze to topnieje jeszcze

akus to wymiany masakraSad


RE: Dziennik Pracy Knurra :) Od Tico do BMW X6 - "Firemedia Konkurs" - radek0389 - 16-12-2016 21:06

Trzymam kciuki, żebyś ten temat z "dziennik użalania się nad samym sobą" zamienił na "na dziennik zarobkowy" Tongue
PowodzeniaSmile


RE: Dziennik Pracy Knurra :) Od Tico do BMW X6 - "Firemedia Konkurs" - knurr - 16-12-2016 21:28

jutro poinformuje ile zarobiłem i jak (na meczach ide łądnie leady lecą)


RE: Dziennik Pracy Knurra :) Od Tico do BMW X6 - "Firemedia Konkurs" - Kiljan - 18-12-2016 22:07

Powodzenia!


RE: Dziennik Pracy Knurra :) Od Tico do BMW X6 - "Firemedia Konkurs" - knurr - 19-12-2016 12:33

weekend pracy po2 godziny dzienie piatek sobota i niedziela

zarobek 131zł
[Obrazek: ixjOIfJ.png]

czyli mamy 1531zł/98.000zł - cel nadal nie osiagniety

Rada dla nowych- nigdy sie nie poddawaj zobacz jaka mam niska konwersje a to dlatego ze sie cały czas ucze, wejscia dobrze generuje lecz tworze leading page zle.. niedługo bedzie lepiej "wcale nie narzekam ze mało leci leadów ale czytam ucze sie i tworze Smile czasem po pijaku i nocami ale robie i nie narzekam!


kusi mnie aby kupic akumulator do tico lecz szkoda kasy z celu moze matka na gwiazdke mi da i dzieciom to bede miał Smile