Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie o FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pytanie o FB (/Temat-Pytanie-o-FB-141650)



Pytanie o FB - Bidbar96 - 15-12-2016 22:08

Witam
Pewnie komus sie pytanie wyda głupie ale trudno.
Obecnie maxymalnie z 4-5 kont (rozne przegladarki i czyszczenie cookies) moge sie zalogowac bez blokad i weryfikacji. Jest jakis sposób by ta ilosc była nieograniczona?
Jakies proxy ? VPN? drogi taki interes?
Z gory dzieki za info.


RE: Pytanie o FB - piotrgk4 - 15-12-2016 22:26

Ja w pewnym momencie miałem ponad 100 kont do spamu.
Nie powiem szczerze że nie zmieniałem ip itp. Wystarczyło że każde konto w trybie ingocnito i czyszczenie ciasteczek. Żadne konto nie padło z powodu podobnego ip (to było z 3 miesiące temu)
Niestety facebook jest bardzo losowy i czasem potrafi blokady sypać na prawo i lewo...


RE: Pytanie o FB - adasiko.94 - 16-12-2016 10:30

Nieograniczonej ilości raczej się nie da osiągnąć. Dużo też zależy od tego czy ktoś Cię zgłosił czy nie, bo jeśli facebook weźmie Cię pod lupę, to zacznie wszystko po kolei padać jak kostki domino Smile


RE: Pytanie o FB - Ogniemimieczem - 16-12-2016 12:15

(15-12-2016 22:08)Bidbar96 napisał(a):  Witam
Pewnie komus sie pytanie wyda głupie ale trudno.
Obecnie maxymalnie z 4-5 kont (rozne przegladarki i czyszczenie cookies) moge sie zalogowac bez blokad i weryfikacji. Jest jakis sposób by ta ilosc była nieograniczona?
Jakies proxy ? VPN? drogi taki interes?
Z gory dzieki za info.

korzystam z wirtualnych maszyn, na każdej odpalam przeglądarke w sandboxie albo używam vpny, blokadę dostaje jedynie tak jak wczoraj gdy z konta 4,8k znajomych chciałem wszystkich naraz dodać do grupy Big Grin. Poza tym konta trzymają sie nawet jak wykonuje akcje na świeżych kontach. Proponuje Ci ogarnąć massplannera, korzysta on z własnych przeglądarek i mając 20 kont wrzuconych do niego 2 konta - 1 proxy, blokady nigdy nie dostałem również