Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Projekt serwisu z nagrodami za pobrania plików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Projekt serwisu z nagrodami za pobrania plików (/Temat-Projekt-serwisu-z-nagrodami-za-pobrania-plikow-14163)

Strony: 1 2


Projekt serwisu z nagrodami za pobrania plików - 19Szumi10 - 26-09-2010 18:49

Witajcie! Ostatnio wpadłem na pomysł założenia serwisu, podobnego do innych polskich serwisów typu "Lockerz.com". Czas, który na nich spędziłem (właściwie spędzam) pozwolił mi wyciągnąć pewne wnioski dot. plusów i minusów takich zabaw. Do rzeczy: Punkty zdobywalibyście za codzienne pobrania plików o małej wadze ( do 10 mb ), logowanie i zapraszanie kolejnych potencjalnych użytkowników. Nie byłoby pytań typu : "Co robisz wieczorem pod kołdrą?" i "Którą rękę masz bardziej umięśnioną?". Dlaczego - to nie są działania, które przyczynią się do zwiększenia ilości nagród. Nie byłoby SMS'ów premium czy innych faworyzujących, płatnych działań. Kolejną sprawą jest %, który biorę dla siebie. Na pewno ponad połowa zarobionych pieniędzy będzie przeznaczona na zakup nagród, a nie tak jak to robili założyciele TakeA.... . Nagrody byłyby wydawane w formach 24/7 (coś jak SHOP na Lockerz)lub dostaw(Restocków), organizowanych co jakiś czas. Tyle w temacie - głosujcie w ankiecie, czy bylibyście zainteresowani rejestracją na takim serwisie.


RE: Projekt serwisu z nagrodami za pobrania plików - haggard - 26-09-2010 18:52

A gdzie projekt? Gdzie ankieta? Gdzie fundusze na nagrody? Gdzie koderzy ?


RE: Projekt serwisu z nagrodami za pobrania plików - 19Szumi10 - 26-09-2010 18:53

nic się nie bój Big Grin Ankieta przecież jest, Fundusze mamy spore, koder też się znajdzie jakiś solidny Smile


RE: Projekt serwisu z nagrodami za pobrania plików - Miu - 26-09-2010 18:54

Nie jestem zainteresowany,aczkolwiek życzę powodzenia na starcie Big Grin


RE: Projekt serwisu z nagrodami za pobrania plików - Polak123 - 26-09-2010 18:55

moze i masz dobry plan ale nie wiem czy go wykonasz sam.


RE: Projekt serwisu z nagrodami za pobrania plików - 19Szumi10 - 26-09-2010 18:56

Nie napisałem przecież, że sam go będę wykonywał Smile


RE: Projekt serwisu z nagrodami za pobrania plików - paskur - 26-09-2010 19:01

tylko jak bedziesz sprawdzał czy ludzie pobieraja ? jeden pobierze i haslo jest w sieci


RE: Projekt serwisu z nagrodami za pobrania plików - haggard - 26-09-2010 19:02

Btw twój opis to chaos Smile Opisz to jakoś ładnie, pomyśl nad treścią, bo dla mnie to jakaś mini recenzja na sb nastepnej stronki z nagrodami.


RE: Projekt serwisu z nagrodami za pobrania plików - 19Szumi10 - 26-09-2010 19:02

Ale będą logi i Ci którzy wpiszą hasło, a nie pobiorą to BAN Big Grin


RE: Projekt serwisu z nagrodami za pobrania plików - paskur - 26-09-2010 19:29

powodzenia ale powiedzmy ze z 4 serwisow pobiore dziennie to liczmy 4c przy dobry kontach to ~12 groszy * 365 dni = 43,8 , liczmy ze 20zl na nagrode z tego idzie to na miesiąc będzie ~1,5zł Tongue powiedzmy ze pendrive do wygrania wartosc 30zł to 1 na 20 uzytkownikow nagroda ;/
no chyba ze doliczyc reklamy itp Big Grin
no chyba ze doliczyc reklamy itp Big Grin