Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co polecicie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Co polecicie? (/Temat-Co-polecicie-141589)



Co polecicie? - drought - 14-12-2016 14:46

Cześć.
Otóż w skrócie opowiem co i jak.
Otwieram swój kanał w serwisie YT na którym będą podkłady do rapu mojej produkcji. Oczywiście żeby zainteresowani nie kombinowali z pobieraniem przez konwertery potrzebny jest jakiś serwer gdzie będę wrzucał pliki wave i mp3.
Moje wymagania:
-najważniejsze żebym jakieś $ zarobił na tym Smile
-długo przechowywane pliki (najlepiej dożywotnio)
-brak limitów do pobierania (o ile to możliwe)
-miło by było gdyby serwer miał odtwarzacz

To chyba tyle Tongue
Nie wiem czy w dobrym dziele założyłem temat ale ten najbardziej pasował do tego Smile

Ktoś pomoże? Prosiłbym o wklejenie linku (jak najbardziej mogą być reflinki o ile admin się zgodzi) i krótki opis wraz z kwotami. Rozważę każdą opcję.


RE: Co polecicie? - painstream - 15-12-2016 11:32

każdy serwis pay per download - catshare, rapidu, rapidgator.. dużo tego jest. Wpisz sobie "lista serwisów ppd", limitów jako takich nie ma, jest tylko co do szybkości pobierania, i za jeden pobrany plik jakieś tam centy wpadają.


RE: Co polecicie? - drought - 15-12-2016 19:06

A który z nich ma najlepsze stawki? Niestety o uploadzie nie wiem kompletnie nic Smile


RE: Co polecicie? - gacek017 - 23-12-2016 17:50

Popatrz sobie po forach z jakich serwisów najczęściej wstawiają pliki,filmy itd,jak już zobaczysz to porejestruj się (to jest chwila) i zobaczysz w programach partnerskich tabele ze stawkami Smile


RE: Co polecicie? - mahuzz - 23-12-2016 21:39

Często są limity. Takie serwisy właśnie w ten sposób zarabiają - często osoby kupują konta premium i pobierają bez ograniczeń. Od siebie polecam uploaded i catshare Wink


RE: Co polecicie? - koczkodan21 - 27-12-2016 10:29

Na plikach o małej wadze zawsze najsłabiej się zarabia