Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GCC coin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Inne waluty (/Forum-Inne-waluty-376)
+---- Wątek: GCC coin (/Temat-GCC-coin-141572)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: GCC coin - mattxx - 14-09-2017 11:16

Widzisz - ja już to dawno zauważyłem... Nie ma sprzeciwu, nawet kiedy ludzie tracą kasę bo np. program upadnie udają, że nic się nie stało i dalej pchają się w wątpliwy dla nich interes. Pytanie czemu? Są omamieni gadką marketingową tych całych promotorów. Rzecz w tym, że mówią sensownie i jakąś wiedzę na temat finansów mają, tylko nijak ma się ona do"biznesów" tego typu a właściwie piramid. Trzeba rozróżniać w co inwestować a w co nie. Postaw na edukację i samodzielnie podejmuj decyzje a z czasem sam będziesz ekspertem.


RE: GCC coin - KitekW - 14-09-2017 11:22

Powiem szczerze tak , jeden Pan mnie zaprosił do tegoż biznesu. Dałem się namówić na ten pak za 38 ojro z czystej ciekawości co z tego będzie. Co się okazało , że osoba która mnie zaprosiła skończyła działać w tej branży gdyż mówi , że temat trochę ucichł i przestał się tym interesować ...

No zajebi*te podejście , profesjonalizm w najlepszej postaci. Jedyne co mi zostało to stejkowanie tych nędznych coinów.
Nie pozdrawiam.


RE: GCC coin - lamar6 - 14-09-2017 18:14

@KitekW moja rada - nie stakuj tego ścierwa tylko jak najszybciej wywal to w rynek. Chcesz się bawić w te coiny to i tak lepiej na tym wyjdziesz odkupując w momencie, kiedy nowy narybek, co "kupił po taniości" zorientuje się w jakim jest szambie i zacznie ratować kapitał. Sprzedaj, zaczekaj i za tą kwotę za miesiąc czy dwa kupisz 3 razy więcej GCC - lepsze to niż stackowanie.


RE: GCC coin - Zozus - 26-09-2017 11:00

Dziś otwarty temat na Bitcointalk
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2208174.0

Za kilka dni ma wejść na 2 nowe giełdy


RE: GCC coin - lamar6 - 10-01-2018 15:59

Zerknąłem sobie na kurs tej waluty wielkich "byznesmenów" i widzę, że moje przewidywania się sprawdziły. Stały spadek, są zapowiadane dziesiątki.

Kilka dni 2 giełdy? Weszli na jedną, jedną stracili czyli nadal mamy jedną.