Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Śladami mistrza Pandy - Czyli leń wkracza do akcji! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Śladami mistrza Pandy - Czyli leń wkracza do akcji! (/Temat-Sladami-mistrza-Pandy-Czyli-len-wkracza-do-akcji-141537)

Strony: 1 2


Śladami mistrza Pandy - Czyli leń wkracza do akcji! - vPLN.dll - 13-12-2016 18:25

Zacznę zwykłym... Cześć!
Hmm.. Z początku zastanawiałem się co by tu napisać, miałem się przedstawić itd ale uznałem to za zbędne. Powinno wam wystarczyć to, że jestem leniem, mam 20 lat i jestem na pierwszym roku Ekonomii. To by było na tyle.
W necie nigdy kokosów nie zbiłem bo zawsze SE(ł)O było dla mnie (i dalej jest) czarną magią. Pewnego dnia pojawił się dziennik vasakiego. Odrazu postanowiłem na bierząco kopiować jego wskazówki do worda, by nie zostały usunięte jak to się stało w jego poprzednim dzienniku :/ Ogólnie do zarabiania zmotywował mnie nie tyle vasaki co kolega, który napisał do niego i wysyłał mu screeny z mikroniszy (ale vasaki też się tym dzienniko-poradnikiem przyczynił). No dobra dość pierdzielenia.

Ogólnie to mam w planach ruszyć z kilkoma innymi programami. Ale to potem.
A więc co dzisiaj zrobiłem?
Dzień 1
Mikronisze(2):
*Kupno, przekierowanie, podpięcie domeny pod hosting
*Wrzutka i instalacja wordpressa
*Aktualnie rozglądam się za jakimiś szablonami Smile


Programy partnerskie(1)
Edycja szablonu i dodanie podstron na stronie z programami partnerskimi Smile



Ogólny zysk dzisiaj: 0zł

Miałem coś jeszcze pisać, ale się wstrzymam.
Cel mam taki by do końca marca zarobić 8000zł na autko.
Ale głównym celem jest wbić się na top 1 danych fraz.

Wiem wiem, dziennik skromny ale o to mi chodziło. Ma być czysto, bez żadnych zbędnych fajerwerków Wink


RE: Śladami mistrza Pandy - Czyli leń wkracza do akcji! - TodMean - 13-12-2016 18:36

Powodzenia, będę obserwował Smile


RE: Śladami mistrza Pandy - Czyli leń wkracza do akcji! - vPLN.dll - 14-12-2016 21:04

Dzień 2
Co dzisiaj udało mi się zrobić (Mikronisze)?
*Wgrałem i skonfigurowałem wszystkie wtyczki (x2)
*Instalacja i podstawowa konfiguracja szablonów (dwa różne)


PP nie ruszałem dzisiaj wcale ale muszę się za nie wziąć też. :/

Zysk dzisiaj będzie pisany jeśli coś zarobię i tyle.


Plany na jutro? Kroki Pandy z Dnia nr 2 Smile


RE: Śladami mistrza Pandy - Czyli leń wkracza do akcji! - vPLN.dll - 15-12-2016 21:14

Dzień 3
Co dzisiaj udało mi się zrobić (Mikronisze)?
*Przetłumaczyłem szablony i przygotowałem je pod dodawanie postów (x2)

Ogólnie to bardzo mało dzisiaj zrobiłem ze względu na bardzo napięty dzień, najpierw uczelnia i zaliczenia a potem wszystko w pośpiechu by wyrobić się na pociąg do swojej mieściny.

W weekendy nie robię prawie nic bo spotykam się z dziewczyną Smile


RE: Śladami mistrza Pandy - Czyli leń wkracza do akcji! - mahuzz - 15-12-2016 22:00

Powodzenia ziomuś Wink


RE: Śladami mistrza Pandy - Czyli leń wkracza do akcji! - WhiteNigga - 15-12-2016 22:58

Powodzenia, będę zaglądał.


RE: Śladami mistrza Pandy - Czyli leń wkracza do akcji! - nitram - 15-12-2016 23:12

Będę obserwować, z ciekawości PP jak branża ?


RE: Śladami mistrza Pandy - Czyli leń wkracza do akcji! - MrocznyKILL - 15-12-2016 23:14

Powodzenia i wysokich zarobków życzę Smile


RE: Śladami mistrza Pandy - Czyli leń wkracza do akcji! - vPLN.dll - 16-12-2016 10:55

Dzięki chłopaki, wasze posty dodatkowo mnie motywują do działania Smile


(15-12-2016 23:12)nitram napisał(a):  Będę obserwować, z ciekawości PP jak branża ?
Na chwilę obecną działam tylko na finansach, ale od marca/kwietnia gdy już lepiej zaznajomię się z seo mam w planach poszukać innych rodzajów PP.


RE: Śladami mistrza Pandy - Czyli leń wkracza do akcji! - Vasaki - 02-01-2017 13:20

Co tak umarło Big Grin?