Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak rozkrecic grupę na FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Jak rozkrecic grupę na FB (/Temat-Jak-rozkrecic-grupe-na-FB-141515)

Strony: 1 2


Jak rozkrecic grupę na FB - freestyper - 13-12-2016 10:13

Witam
Jak reklamowac grupę facebookową ?
Mam na mysli platna reklame. Czy jest mozliwosc wykupienia reklamy na facebooku ?
Jakie macie pomysly.


RE: Jak rozkrecic grupę na FB - Robaczek12 - 13-12-2016 10:17

Moge panu dodac kilka tys osob do grupy. Jesli pan jest zainteresowany to priv


RE: Jak rozkrecic grupę na FB - freestyper - 13-12-2016 10:37

Dodanie przypadkowych osob na grupe motocyklowa mija sie z celem ale dzieki.


RE: Jak rozkrecic grupę na FB - makecash - 13-12-2016 14:17

Jak najbardziej mozesz zakupic reklame na fb ads. Wybierasz sobie target mozesz ustalic zainteresowania wiek itd.
Jednak to do najtanszych nie nalezy a czy da efekt jaki chcesz? Tego niestety nie wiem.


Druga sprawa mozesz tez kupic reklame u kogos na fanpage o ile sie zgodzi. Szukasz sobie jakiegos motoryzacyjnego fp i pytasz czy udostepni za iles tam zl Wink


RE: Jak rozkrecic grupę na FB - BuySellProfit - 13-12-2016 16:04

Jak chcesz to moge ci podeslac pare fanpagow, zebys do nich napisal z oferta promocji twojej grupy! Smile


RE: Jak rozkrecic grupę na FB - maniek250 - 13-12-2016 16:54

Mam ciut martwy fp o motocyklach 2k fanów jak chcesz to podrzuć link do grupy to wstawię, może kilka osób dołączy Big Grin


RE: Jak rozkrecic grupę na FB - freestyper - 13-12-2016 17:48

(13-12-2016 14:17)makecash napisał(a):  Jak najbardziej mozesz zakupic reklame na fb ads. Wybierasz sobie target mozesz ustalic zainteresowania wiek itd.
Jednak to do najtanszych nie nalezy a czy da efekt jaki chcesz? Tego niestety nie wiem.


Druga sprawa mozesz tez kupic reklame u kogos na fanpage o ile sie zgodzi. Szukasz sobie jakiegos motoryzacyjnego fp i pytasz czy udostepni za iles tam zl Wink


Nie bardzo wiem gdzie jest taka opcja platnej reklamy grupy na FB...


RE: Jak rozkrecic grupę na FB - Laftika.com - 21-12-2016 20:29

Spróbuj może reklamowania facebook lub adwrods. Nie spamuj raczej na innych grupach ( :


RE: Jak rozkrecic grupę na FB - xela94 - 16-08-2020 16:19

Coś się zmieniło odnośnie sposobów promowania grup? ;D


RE: Jak rozkrecic grupę na FB - zofia2007 - 18-08-2020 20:51

Tamte posty są sprzed 4 lat



Huh