Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Money2Money #2 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Money2Money #2 (/Temat-Money2Money-2-141505)



Money2Money #2 - Kingprosto - 12-12-2016 21:35

Witam serdecznie,


Mam dla zainteresowanych ciekawą propozycję. Mianowicie- każdy powyżej 18roku życia może zarobić 1500zł bez żadnej inwestycji. Opiszę w skrócie o co chodzi. Wiem że wielu z was będzie myślała że to jest trow , nie da rady zarobić taką kasę bez inwestycji, a jednak - małe zdjęcie na zachętę:
Zobacz koniecznie

-Pierwsza sprawa pierwsze 500 zł zarabiacie za samą rozmowę za która nic nie płacisz

-Drugi krok daje ci więcej pieniędzy ale wymaga troszkę więcej czasu do przeznaczenia.

Powiedźmy że napiszesz do mnie- opowiem ci wszystko jak zarobić dokładnie pieniądze zarobisz swoje 1/2/3 pieniądze w internecie- co jest najlepsze? Co najlepsze to nie koniec! Możesz kontynuować swoją pracę w internecie ale to już sprawa dogadania na PW.

Wszyscy zainteresowani proszę napisać niżej zostawiam kontakt do siebie dostaną ode mnie wiadomość mail z dalszą instrukcją , wtedy wszystko wyjaśnię co dokładnie. Z tego programu można normalnie zarabia wystarczy chcieć!


Nie czekaj takie okazje nie zdarzają się cały czas!

Poprzedni temat został skasowany ponieważ nie miałem napisane 10 postów niestety zasady regulaminu, jeżeli coś jeszcze się nie zgadza proszę o kontakt i zrobię poprawki.


Moj mail: [email protected]


RE: Money2Money #2 - Janusz Tracz - 12-12-2016 22:05

Sama rozmowa i 500zł Big Grin poza tym że trzeba się zarejestrować w 4 bankach Big Grin


@Majka


RE: Money2Money #2 - Kingprosto - 12-12-2016 22:08

Nic nie musiszSmile Wszystko jest darmowe i zależy od ciebie, jeśli mi nie wierzysz poczytaj na innych forach i się przekonasz. Najlepsza rozmowa jest na ts3 gdzie eliminujemy wszystkie niejasności.


RE: Money2Money #2 - mateusz2045 - 12-12-2016 22:13

@[Majka]


RE: Money2Money #2 - Kingprosto - 12-12-2016 22:15

Temat napisałem ogólnie, proszę nie hejtować bo nie na tym to polega koledzy/koleżanki, pragnę podzielić się czymś fajnym tylko pytanie czy wy chce to zaakceptować.

Nie czarujmy się jest tylko garstka zainteresowanych w ten sposób można normalnie zarobić na comiesięczną wypłatę- nic nie płacicie . Tylko to od was zależy czy uda wam się to osiągnąć czy nie. Kiedyś tak jak wy myślałem - nie ma bata tyle kasy za nic to musi być fake a jednak? Pragnę się czymś podzielić kto nie chce i tak nie skorzysta kto chce napiszę i może uda mi się go przeknować


Pozdrawiam


RE: Money2Money #2 - Tindamer - 12-12-2016 23:03

Takich zdjęć które tu wrzuciłeś jest pełno na necie także Panu już chyba dziękujemy.


Money2Money #2 - MaLiN - 12-12-2016 23:06

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.