Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oszukanie urządu celnego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Oszukanie urządu celnego (/Temat-Oszukanie-urzadu-celnego-14149)

Strony: 1 2 3


RE: Oszukanie urządu celnego - tyndyk23 - 10-10-2010 12:46

Tak tak oczywiście że mogą wchodzić w grę takie konsekwencje. Zainteresowanych odsyłam do ustawy prawo celne.


RE: Oszukanie urządu celnego - Vesperus - 10-10-2010 16:07

Ok a wiesz może jakie dokładnie konsekwencje się z tym wiążą ?


RE: Oszukanie urządu celnego - tyndyk23 - 10-10-2010 18:52

pewnie że wiemSmile począwszy od kary grzywny kończąc na pudleSmile


RE: Oszukanie urządu celnego - DonHoracy - 13-10-2010 03:37

Generalnie otwieranie paczek zależy też jakim kurierem czy "taryfą" paczka leci. Pogadałem trochę z osobą siedzącą w tym i trochę mi rozjaśniła sytuację. Nie wszystkie paczki przechodzą szczegółową kontrolę. Lockerz kiedyś wysyłał za pomocą usługi UPS Express czyli paczki dolatywały nawet w dwa dni. Teraz widząc po czasach od wysyłki do odbioru mija nawet tydzień. W każdym bądź razie zmierzam do tego, że zależy jak paczka jest wysłana. Jeżeli zależy na czasie to czasem ma się farta i nie otworzą paczki nawet jak pisze 1000000$ wartości a można też mieć otwartą paczkę o wartości 1$. Nie wiem czy zrozumieliście o co mi chodziło ale trudno jest mi to wytłumaczyć Wink Konsekwencje zaniżonej wartości z reguły kończą się na niczym tzn. naliczają cło wg. siebie i tyle, pewnie zależy to od rzeczywistej wartości paczki. Macie tutaj eksperta od prawa to może on wam bardziej sprecyzuje Smile