Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oszukanie urządu celnego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Oszukanie urządu celnego (/Temat-Oszukanie-urzadu-celnego-14149)

Strony: 1 2 3


RE: Oszukanie urządu celnego - InTeR - 27-09-2010 14:05

Przecież jakby nie mieli takiego prawa to po co byliby celnicy? Chyba, że się mylę?


RE: Oszukanie urządu celnego - Killer - 28-09-2010 10:48

moze niech tyndyk sie wypowie w tej sprawie Smile


RE: Oszukanie urządu celnego - matiss34 - 28-09-2010 22:11

Gadalem dzis z nauczycielem i mowil ze oni te paczki (wybrana dostawy) sprawdzaja tak jak na lotnisku. Np i jak masz faje, narkotyki, bron itp to wiesz zatrzymuja a wartosc paczki podobno ich nie obchodzi tyle tylko ze jak stracisz nan o warotsci 150$ to oni ci dadza tyle ile podales w wartosci paczki np 20$. wiec ja z PE zamawiam ile wlezie bo oni mi o wartosci nic nie zrobiaWink


RE: Oszukanie urządu celnego - InTeR - 29-09-2010 10:00

A nie wiecie do ilu mogę dać wartość paczki aby nie płacić?


RE: Oszukanie urządu celnego - DDK - 29-09-2010 13:56

Do 50$ spokojnie Wink


RE: Oszukanie urządu celnego - Vesperus - 29-09-2010 20:01

Zgadzam się z killerem czyli niech tyndyk się wypowie jak będzie


RE: Oszukanie urządu celnego - omisiu - 03-10-2010 21:52

Nie czytałem wszystkich odpowiedzi więc jak odpowiedź się pojawi to sory. Paczkę celnicy wg mnie mogą otworzyć bo na niektórych zdjęciach jest naklejona taśma CŁO CŁO CŁO co wynika z tego, że paczkę otworzyli zobaczyli coś naliczyli i zakleili odpowiednią taśmąSmile


RE: Oszukanie urządu celnego - WilkuNSX - 04-10-2010 07:09

@up

Dokładnie no bo jeśli jej nie otworzą a dadzą cło to po co taśma ?


RE: Oszukanie urządu celnego - tyndyk23 - 10-10-2010 11:51

Witam,

temat o opłatach za paczki które przychodzą do nas z daleka jest wyznacznikiem opłat i nie ma możliwości oszukania takiego celnika. Moim zadaniem jest przedstawienie wam stanu prawnego. Osobiście znam parę sposobów na ominięcie takiej opłaty lecz jako jurysta nie mogę pisać tutaj takich rzeczy. Przykro mi ale nie zdradzę takiej tajemnicy. Z tego co mogę polecić to jedynie pisanie na paczce zaniżonej wartości i liczenie na to że celnik nie zaglądanie do środka.


RE: Oszukanie urządu celnego - paskur - 10-10-2010 11:56

Oh to twoje tajemnicze pisanie, więc jeśli napisze gość na paczce 10$ a w środku będzie imac to mogą wyciągnąć jakieś konsekwencje ?