Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie w wieku 14 lat ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie w wieku 14 lat ;) (/Temat-Zarabianie-w-wieku-14-lat-141485)

Strony: 1 2


Zarabianie w wieku 14 lat ;) - Tar4kid - 12-12-2016 15:37

Witam
Chyba każdy kiedyś zaczynał z zarobkiem w internecie Big Grin
A ja bym chciał zacząć w moim, tak naprawde młodym wieku :/. No ale liczą się chęci prawda Smile
Chciałbym zarobić jakieś dodatkowe pieniądze żebym mógł sobie pokupować jakies dodatkowe rzeczy :-)
Mógłbym zainwestować jakieś pieniądze (choć nie mam ich dużo, małe kwoty ;/)
Jeżeli ktos chciałby pomóc mi z tym bardzo proszę o kontakt Smile
Jestem w tym zielony :/

Pozdrawiam, Kuba Smile


Zarabianie w wieku 14 lat ;) - Styler - 12-12-2016 15:47

Patrząc na wiek chciałbym Ci tylko powiedzieć żebyś starał się nie wchodzić w moralnie wątpliwe biznesy, których w internecie jest wiele.

Teraz do rzeczy. Przejrzyj sobie sposoby na zarobek na tym forum, uzbrój się w cierpliwość i rozpisz sobie, które z nich wydają Ci się odpowiednie. Nie licz na podanie czegoś gotowego, wykaż się pracowitością i kreatywnością, a na pewno Ci się uda.

Powodzenia.


RE: Zarabianie w wieku 14 lat ;) - Tar4kid - 12-12-2016 15:53

(12-12-2016 15:47)Styler napisał(a):  Patrząc na wiek chciałbym Ci tylko powiedzieć żebyś starał się nie wchodzić w moralnie wątpliwe biznesy, których w internecie jest wiele.

Teraz do rzeczy. Przejrzyj sobie sposoby na zarobek na tym forum, uzbrój się w cierpliwość i rozpisz sobie, które z nich wydają Ci się odpowiednie. Nie licz na podanie czegoś gotowego, wykaż się pracowitością i kreatywnością, a na pewno Ci się uda.

Powodzenia.

A co sądzisz o serwisach typu treepay.pl ?


RE: Zarabianie w wieku 14 lat ;) - BuySellProfit - 12-12-2016 16:01

Tutaj sobie poogarniaj, moze cos ci sie spodoba CLICK CLICK2


RE: Zarabianie w wieku 14 lat ;) - Hoolig4n - 12-12-2016 18:29

Umiesz tworzyć strony internetowe? Chociażby za pomocą wszystkim znanego Wordpressa?
1. Znajdź niszę
2. Stwórz pod nią stronę
3. Promuj (z głową Smile )
Tak wiem, łatwo powiedzieć...


RE: Zarabianie w wieku 14 lat ;) - nik5pl - 12-12-2016 18:50

Najpierw musisz założyć konto bankowe. (Już przy tym możesz zarobić, oferuję refback)

Trudno znaleźć złoty środek, zamocz stopy w buxach, sub-sms. Niestety musisz sam kombinować Smile


RE: Zarabianie w wieku 14 lat ;) - StoneMan - 12-12-2016 18:55

W inwestycje to sie nie baw Smile w twoim wieku mało prawdopodbne jest odpowiedzialne zarządzanie kapitałem ( i inwestycje mogą w twoim wieku rozbudzić żyłke hazardu )
Polecam jednak zagłębić się w PPI / Suby ( white hat )
nabyć trochę wiedzy , sprawdzić nabytą wiedze , i dopiero kiedy stwierdzisz ze jestes gotowy , zrób to co napisał Hoolig4n


RE: Zarabianie w wieku 14 lat ;) - DorszGaming - 12-12-2016 20:06

Ja w tym wieku (czyli rok temu Big Grin) zbierałem BTC z faucetów Tongue


RE: Zarabianie w wieku 14 lat ;) - MrocznyKILL - 12-12-2016 20:34

A ja zachęcam do klasycznego startu (większość osób tak zaczyna). Zapraszam do serwisów z mojej sygnatury a zwłaszcza do drugiego serwisu gdzie bez żadnych umiejętności dających szansę na wysokie zyski spokojnie sobie dorobisz nawet kilka dolców dziennie przy małym nakładanie pracy.


RE: Zarabianie w wieku 14 lat ;) - MillenniumFalcon - 12-12-2016 21:38

Sam niedawno zaczynałem swoją zabawę w zarabianiu przez internet, co prawda jestem trochę starszy skończyłem studia i pracuje na etacie, jednak po miesiącu czytania treści dostępnych na forum i kolejnym miesiącu testowania różnych sposobów, teraz robię drugą pensję na SMS.

To forum jest kopalnią wiedzy, więc jeśli nie brakuje Ci determinacji oraz lubisz się uczyć to nawet w tak młodym wieku jesteś w stanie wypracować całkiem przyzwoite pieniądze pracując przy komputerze. Jednak pamiętaj że nic nie przychodzi samo i w każdej dziedzinie, jak chcesz osiągnąć zadowalający efekt musisz pracować. Nie inaczej jest w zarabianiu przez internet.

Ja nigdy nie prosiłem o pomoc na forum, nawet minęło trochę czasu zanim w ogóle zacząłem się na nim udzielać, bo prawda jest taka że cała wiedza jest ogólnodostępna, wystarczy czytać dostępne tutaj poradniki i samemu testować różne metody. Najlepsza wiedza to taka którą wyniesiemy z praktyki. Dlatego jak chcesz zacząć zarabiać w ten sposób, powinieneś teraz codziennie po szkole czytać, testować i uczyć się ogólnie pojętego zarabiania przez internet. Uwierz mi że żadne książki które przerabiałem na studiach nie dostarczyły mi takiej wiedzy jak to forum Wink