Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Drobniaki z HYIP i Revshare - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Drobniaki z HYIP i Revshare (/Temat-Drobniaki-z-HYIP-i-Revshare-141477)



Drobniaki z HYIP i Revshare - Blasphem - 12-12-2016 12:31

Witam

Nosiłem się już wcześniej z zamiarem prowadzenia krótkiego i prostego dziennika - raczej dla siebie w formie uproszczonej księgowości Smile.

Na czym "zarabiam" ? Przede wszystkim HYIPy i Revshare'y oraz Clixsense. I w zasadzie tylko na tym Smile.

Nie ukrywam, że traktuję ww. "inwestycje" raczej jako zabawę, ale też jako drobne dodatkowe kieszonkowe co miesiąc do pensji z etatu w biurze Smile.

Podsumowania zarobków będą ostatniego dnia każdego miesiąca.

Obecnie zarabiam w następujących programach:

Clixsense - wyłącznie ankiety, zrezygnowałem z klikania Smile
Reflink - www.clixsense.com


Zinc7 - HYIP, który jest już jakiś czas na rynku i miałem pewne obawy (nadal mam) gdy w niego wchodziłem - wszak wiadomo że w tych "inwestycjach" liczy się przede wszystkim odpowiedni timing. Wszedłem za drobne 25$ w plan 7%/dziennie (dni robocze) na 30 dni.
Reflink - www.zinc77.cc

Stan: wypłacone 3.5$/25$


Agrarian Benefit LTD - rosyjski HYIP który powstał kilka dni temu, ale rozwija się wolniej niż myślałem. Obecnie wypłacalny - są dowody wypłat, ale jeśli nieco nie przyspieszy to pewnie wkrótce się zawinie.
Reflink - www.agrarian-benefit.com

Stan: wypłacone 0$/10$


*Stan wypłacone - pierwsza liczba na czerwono to $ wypłacona, natomiast liczba zielona to pieniądze wrzucone do programu.


RE: Drobniaki z HYIP i Revshare - Blasphem - 13-12-2016 00:56

Do portfela inwestycji dopisujemy kolejny program : Bitcoin Venture. Temat TUTAJ. Szybki HYIP nie ma co się łudzić na kilkusetprocentowe zyski, ale myślę, że wchdoząc teraz na samym początku dam radę dotrzeć chociaż do 150% ROI.

Wszedłem za 0.01 BTC

Bitcoin Venture :
Stan: wypłacone 0,0014 BTC/0.01BTC

REFLINK


RE: Drobniaki z HYIP i Revshare - Blasphem - 13-12-2016 15:58

Agrarian benefit - kończę przygodę z programem na plus. Myślalem ze bardziej sie rozhula, ale niestety jest slabo promowany stad sie zawijam Smile

Stan: wypłacone 0.01504 BTC/ 0.0138 BTC - ROI 109% w 5 dni


RE: Drobniaki z HYIP i Revshare - Blasphem - 14-12-2016 09:14

Druga wypłata z Zinc7 i mamy już wypłacone 7$/25$

Doszła także przed momentem 31 wypłata automatyczna z Bitcoin Venture. Jeszcze 19 i wychodzę na czysto i zaczynam zarabiać


RE: Drobniaki z HYIP i Revshare - kondzikson721 - 14-12-2016 18:18

Witam jak tam w bitcoin venture ? ja dostawalem wyplaty co godzine az cos sie przycielo i od 3h nie dostaje na protfelu 15 wyplat a w program pisze ze 19 zrobione


RE: Drobniaki z HYIP i Revshare - Blasphem - 15-12-2016 09:54

Już niestety scam, jestem w tył ok 30% depozytu

Wszedłem dzisiaj jeszcze za kilka $ w worldminers.biz oraz directinvestpro

Tematy w działe HYIP


Drobniaki z HYIP i Revshare - Vasaki - 17-02-2018 08:04

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.


Drobniaki z HYIP i Revshare - Vasaki - 25-02-2018 10:37

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.