Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) (/Temat-Re-Upload-filmy-XXX-10-Dziennie-to-nie-problem-141467)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - Ogniemimieczem - 12-12-2016 22:02

To fakt Smile ale nie okłamujmy się nikt nie zdradzi dobrych czy skutecznych fraz które się używa Tongue


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - walt669 - 12-12-2016 22:03

(12-12-2016 21:13)Ogniemimieczem napisał(a):  
(12-12-2016 20:52)walt669 napisał(a):  
(12-12-2016 18:55)Ogniemimieczem napisał(a):  "Moze zarob w ten sposob 50$ wyplac hajs i dopiero podziel sie swoja euforia. Ludzie tylko czas straca jak im sie to nie uda..."
to raczej wygląda na niedowierzanie przez szydzenie Wink tak jak zresztą Twój post wyżej pokazuje Twoją kulturę
Skoro już się dowiedziałeś że temat jest wypłacalny to powodzenia w zarobkach Wink
Wybacz ale nigdy nie bede w ten sposob zarabial bo tego nie mozna nazwac zarabianiem... nawet nie wiem jak to okreslic Wink Chaturbate znam poniewaz sam polecilem kilku kolezankom ten serwis i one tam "dupa" zarabiaja w 1 dzien tyle co Ty zapewne przez miesiac nie zarobisz, ja mam z tego % jako polecajacyWink Ale milo ze sie starasz, powodzenia.

Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

HAHAHAHAHAHAHA
Proszę Cię sam z siebie robisz idiotę po Twojej aktywności na forum nie widze byś w ogóle jakikolwiek sposób zarabiał to raz
Dwa znasz chaturbate i poleciłeś koleżankom by dał zarabiały dupą? Fajne masz koleżanki Big Grin
Nie wiesz ile zarabiam a ja nie chcę wiedzieć ile koleżanki Twoje zarabiają na utracie godności.
Proszę głupa już większego z siebie nie zrobisz Big Grin
Kto mieczem wojuje ten od miecza ginieWink Byles chamski wypisujesz elaboraty na moj temat to Ci sie odgryzlem. Poza tym nie oceniaj ludzi po aktywnosci na forum, co to ma byc jakies przeswietlanie i ocenianie czyjejs aktywnosci, to dopiero jest zenujace. Zarejestrowalem sie tutaj tylko dlatego aby kupic kilkadziesiat kont fb, to tyle. A z kolezankami to nie zart, sa bardzo mile, ladne, studiuja, znaja swoja wartosc i nie puszczaja sie. A frajerow placacych za ogladanie jest tysiaceWink

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - Ogniemimieczem - 12-12-2016 22:07

(12-12-2016 22:03)walt669 napisał(a):  
(12-12-2016 21:13)Ogniemimieczem napisał(a):  
(12-12-2016 20:52)walt669 napisał(a):  
(12-12-2016 18:55)Ogniemimieczem napisał(a):  "Moze zarob w ten sposob 50$ wyplac hajs i dopiero podziel sie swoja euforia. Ludzie tylko czas straca jak im sie to nie uda..."
to raczej wygląda na niedowierzanie przez szydzenie Wink tak jak zresztą Twój post wyżej pokazuje Twoją kulturę
Skoro już się dowiedziałeś że temat jest wypłacalny to powodzenia w zarobkach Wink
Wybacz ale nigdy nie bede w ten sposob zarabial bo tego nie mozna nazwac zarabianiem... nawet nie wiem jak to okreslic Wink Chaturbate znam poniewaz sam polecilem kilku kolezankom ten serwis i one tam "dupa" zarabiaja w 1 dzien tyle co Ty zapewne przez miesiac nie zarobisz, ja mam z tego % jako polecajacyWink Ale milo ze sie starasz, powodzenia.

Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

HAHAHAHAHAHAHA
Proszę Cię sam z siebie robisz idiotę po Twojej aktywności na forum nie widze byś w ogóle jakikolwiek sposób zarabiał to raz
Dwa znasz chaturbate i poleciłeś koleżankom by dał zarabiały dupą? Fajne masz koleżanki Big Grin
Nie wiesz ile zarabiam a ja nie chcę wiedzieć ile koleżanki Twoje zarabiają na utracie godności.
Proszę głupa już większego z siebie nie zrobisz Big Grin
Kto mieczem wojuje ten od miecza ginieWink Byles chamski wypisujesz elaboraty na moj temat to Ci sie odgryzlem. Poza tym nie oceniaj ludzi po aktywnosci na forum, co to ma byc jakies przeswietlanie i ocenianie czyjejs aktywnosci, to dopiero jest zenujace. Zarejestrowalem sie tutaj tylko dlatego aby kupic kilkadziesiat kont fb, to tyle. A z kolezankami to nie zart, sa bardzo mile, ladne, studiuja, znaja swoja wartosc i nie puszczaja sie. A frajerow placacych za ogladanie jest tysiaceWink

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Dobrze Smile)


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - Wojtek574 - 13-12-2016 23:27

Poradnik bardzo dobry na pewno komuś sie przyda Wink

Nie wiem po co ty robicie tą gówno burzę nigdy nie zrozumiem głupoty ludzi nie podoba się to zamyka się kartę i patrzy się coś innego kolega dał dobry poradnik na pewno pomocny dla nowych ludzi którzy wchodzą na forum i nie wiedzą od czego zacząć a ktoś ogarnięty co kuma temat może o wiele więcej zrobić ale lepiej siedzieć na dupie i tyko czekać na gotowe i wszystko sprawdzone cytując już klasyka tego forum podajcie numery konta to damy wam kasę bo po co wy macie się męczyć


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - maniek250 - 13-12-2016 23:36

(12-12-2016 22:03)walt669 napisał(a):  Zarejestrowalem sie tutaj tylko dlatego aby kupic kilkadziesiat kont fb, to tyle. A z kolezankami to nie zart, sa bardzo mile, ladne, studiuja, znaja swoja wartosc i nie puszczaja sie. A frajerow placacych za ogladanie jest tysiaceWink
Nikogo nie interesuje czemu tu jesteś i na ile cenią się Twoje koleżanki.

Dzięki za poradnik będe testował Big Grin


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - broofie - 13-12-2016 23:46

http://screenshot.sh/odB7m1Ko5SzrF

No niestety caly ruch kierowany jest na rejestracje jako broadcaster. Moze nie caly ale jak widac wiekszosc. Promuje link z "Home Page" z górnej tabeli "Program: $1.00 Pay Per Registration + $50.00 Per Broadcaster + 5% Referred Affiliate Income".


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - Ogniemimieczem - 14-12-2016 02:08

(13-12-2016 23:46)broofie napisał(a):  http://screenshot.sh/odB7m1Ko5SzrF

No niestety caly ruch kierowany jest na rejestracje jako broadcaster. Moze nie caly ale jak widac wiekszosc. Promuje link z "Home Page" z górnej tabeli "Program: $1.00 Pay Per Registration + $50.00 Per Broadcaster + 5% Referred Affiliate Income".

Rano jak wstanę bo dziś miałem pracowity dzień to spróbujemy Ci pomóc bo widzę masz rejestrację a szkoda by ta kasa szła na marne...


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - Szalony - 14-12-2016 19:26

czy Polska jest w tierze 1 ?


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - war43 - 14-12-2016 19:45

(14-12-2016 19:26)Szalony napisał(a):  czy Polska jest w tierze 1 ?

A do którego Tieru sam zakwalifikowałbyś Polskę, pod względem średnich zarobków? xD

Jesteśmy w "Tier 3".


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - Ogniemimieczem - 14-12-2016 20:07

(14-12-2016 19:26)Szalony napisał(a):  czy Polska jest w tierze 1 ?

wiem że w Tier 1 wchodzą Niemcy i Stany Zjednoczone nie chcę Ci wymieniać krajów bo nie wiem, na Niemcy wykupiłem po prostu rejestracje dlatego wiem że ten Target to Tier1