Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) (/Temat-Re-Upload-filmy-XXX-10-Dziennie-to-nie-problem-141467)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - nakay - 12-12-2016 16:21

Własnie dobre pytanie wyplaciles cos ? z tego co widze minimum wyplaty to 50$


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - Ogniemimieczem - 12-12-2016 16:23

wyczuwam u Ciebie szukania dziury w całym, ale uwierz mi gdybym wiedział że nie wypłacalny jest ten serwis to nie promowałbym go tutaj- Bo po co? Smile
na bliźniaczych zagranicznych forach ludzie trzepią tam kasiorę i nie narzekają

(12-12-2016 16:21)nakay napisał(a):  Własnie dobre pytanie wyplaciles cos ? z tego co widze minimum wyplaty to 50$

sam sobie odpowiedziałeś na pytanie Big Grin

@Edit specjalnie dla was wpisałem fraze chaturbate affiliates review w google, według mnie gdyby to był scam to nikt by tego nie promował
http://bestadultaffiliatenetworks.com/
http://xxxaffiliatereviews.com/chaturbate-affiliate-review
https://mradultaffiliate.com/make-money-with-chaturbate-as-an-affiliate/

Czasami drażni mnie mentalnośc takich ludzi którzy niestety zamiast okazać małą wdzięczność za pokazanie metody którą można równie dobrze przerobić bądź podłączyć pod inny program partnerski to jedynie pozostawią po sobie komentarz i z góry są nastawieni negatywnie na tego typu zarobek Smile


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - walt669 - 12-12-2016 17:33

(12-12-2016 16:23)Ogniemimieczem napisał(a):  wyczuwam u Ciebie szukania dziury w całym, ale uwierz mi gdybym wiedział że nie wypłacalny jest ten serwis to nie promowałbym go tutaj- Bo po co? Smile
na bliźniaczych zagranicznych forach ludzie trzepią tam kasiorę i nie narzekają

(12-12-2016 16:21)nakay napisał(a):  Własnie dobre pytanie wyplaciles cos ? z tego co widze minimum wyplaty to 50$

sam sobie odpowiedziałeś na pytanie Big Grin

@Edit specjalnie dla was wpisałem fraze chaturbate affiliates review w google, według mnie gdyby to był scam to nikt by tego nie promował
http://bestadultaffiliatenetworks.com/
http://xxxaffiliatereviews.com/chaturbate-affiliate-review
https://mradultaffiliate.com/make-money-with-chaturbate-as-an-affiliate/

Czasami drażni mnie mentalnośc takich ludzi którzy niestety zamiast okazać małą wdzięczność za pokazanie metody którą można równie dobrze przerobić bądź podłączyć pod inny program partnerski to jedynie pozostawią po sobie komentarz i z góry są nastawieni negatywnie na tego typu zarobek Smile
Moze zarob w ten sposob 50$ wyplac hajs i dopiero podziel sie swoja euforia. Ludzie tylko czas straca jak im sie to nie uda...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - Ogniemimieczem - 12-12-2016 17:46

(12-12-2016 17:33)walt669 napisał(a):  
(12-12-2016 16:23)Ogniemimieczem napisał(a):  wyczuwam u Ciebie szukania dziury w całym, ale uwierz mi gdybym wiedział że nie wypłacalny jest ten serwis to nie promowałbym go tutaj- Bo po co? Smile
na bliźniaczych zagranicznych forach ludzie trzepią tam kasiorę i nie narzekają

(12-12-2016 16:21)nakay napisał(a):  Własnie dobre pytanie wyplaciles cos ? z tego co widze minimum wyplaty to 50$

sam sobie odpowiedziałeś na pytanie Big Grin

@Edit specjalnie dla was wpisałem fraze chaturbate affiliates review w google, według mnie gdyby to był scam to nikt by tego nie promował
http://bestadultaffiliatenetworks.com/
http://xxxaffiliatereviews.com/chaturbate-affiliate-review
https://mradultaffiliate.com/make-money-with-chaturbate-as-an-affiliate/

Czasami drażni mnie mentalnośc takich ludzi którzy niestety zamiast okazać małą wdzięczność za pokazanie metody którą można równie dobrze przerobić bądź podłączyć pod inny program partnerski to jedynie pozostawią po sobie komentarz i z góry są nastawieni negatywnie na tego typu zarobek Smile
Moze zarob w ten sposob 50$ wyplac hajs i dopiero podziel sie swoja euforia. Ludzie tylko czas straca jak im sie to nie uda...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Czytanie ze zrozumiem przychodzi Ci najwidoczniej dość trudno, gdybym chciał za to geniuszu pieniądze to miałbyś prawo mieć pretensje do mnie, ale wstawiłem sposób zarobku a jak podkreśliłem chaturbate jest jedynie opcją a nie przymusem jeśli chodzi o program partnerski. Jeśli nie jesteś zainteresowany to prosze nie udzielaj się w tym temacie, bynajmniej jako nowa osoba na tym forum próbuje ludziom pomóc i pisze poradniki dla takich jak Ty którzy jeszcze nie zarobili ani grosza i czekają na metodę zarobku która sama do nich przyjdzie.
Chciałbym Cię na dodatek uświadomić że mogę jeśli byłbyś zainteresowany tematem a nie rozpętaniem gównoburzy to sam byś sprawdził w googlu czy chaturbate to scam i czy ludzie z blackhatworld czy warriorforum też z niej korzystają.
Szczerze, czekałem na taką osobę jak Ty w tym temacie która zacznie siać zamęt Smile nie bronie się bo nie mam przed czym się bronić. Przedstawiłem jedynie sposób zarobku a jak ktoś go wykorzysta to już nie moja sprawa.
Ps. radzę Ci jeszcze zapoznać się ze słownikiem języka Polskiego, ponieważ słowo Euforia oznacza coś czego w tym temacie nie przedstawiłem ani razu. Smile


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - war43 - 12-12-2016 18:29

(12-12-2016 17:46)Ogniemimieczem napisał(a):  Czytanie ze zrozumiem przychodzi Ci najwidoczniej dość trudno, gdybym chciał za to geniuszu pieniądze to miałbyś prawo mieć pretensje do mnie, ale wstawiłem sposób zarobku a jak podkreśliłem chaturbate jest jedynie opcją a nie przymusem jeśli chodzi o program partnerski. Jeśli nie jesteś zainteresowany to prosze nie udzielaj się w tym temacie, bynajmniej jako nowa osoba na tym forum próbuje ludziom pomóc i pisze poradniki dla takich jak Ty którzy jeszcze nie zarobili ani grosza i czekają na metodę zarobku która sama do nich przyjdzie.
Chciałbym Cię na dodatek uświadomić że mogę jeśli byłbyś zainteresowany tematem a nie rozpętaniem gównoburzy to sam byś sprawdził w googlu czy chaturbate to scam i czy ludzie z blackhatworld czy warriorforum też z niej korzystają.
Szczerze, czekałem na taką osobę jak Ty w tym temacie która zacznie siać zamęt Smile nie bronie się bo nie mam przed czym się bronić. Przedstawiłem jedynie sposób zarobku a jak ktoś go wykorzysta to już nie moja sprawa.
Ps. radzę Ci jeszcze zapoznać się ze słownikiem języka Polskiego, ponieważ słowo Euforia oznacza coś czego w tym temacie nie przedstawiłem ani razu. Smile

Pozwoliłem sobie podkreślić dwie części wypowiedzi.
Każesz komuś zapoznać się ze słownikiem, a sam używasz słowa "bynajmniej" tak, jakby znaczyło to samo co "przynajmniej"?


A co do tematu, to mogę potwierdzić działanie tej metody.
Używałem jej przez pewien czas, jednak korzystałem z innej sieci Adult CPA.

Warto jednak podkreślić, że trzeba bardzo dbać o jakość filmów, tagi, a najlepiej je dodatkowo wypromować.
Bo możesz wrzucić ich nawet 1000, ale jeśli żaden się nie wybije, to nie zobaczysz pieniędzy. Smile


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - Ogniemimieczem - 12-12-2016 18:35

Owszem zgadzam się popełniłem błąd, najwidoczniej ta euforia tak na mnie wpłynęła Smile
Jednak nie zmienia to faktu że rozmawialiśmy o czymś innym o metodzie która dla niego była scamem, oczywiście nie powiedział tego wprost, ale można to było wyczytać z jego wypowiedzi.
Irytuje mnie fakt że dzieląc się metodą zarobku zamiast pochwały dostajesz kopa w dupę, chociaż nie powinienem się tym przejmować ponieważ prześwietliłem sobie tą osobę i jego aktywność na forum to nie wniósł niczego pożytecznego na nie.


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - walt669 - 12-12-2016 18:41

(12-12-2016 18:35)Ogniemimieczem napisał(a):  Owszem zgadzam się popełniłem błąd, najwidoczniej ta euforia tak na mnie wpłynęła Smile
Jednak nie zmienia to faktu że rozmawialiśmy o czymś innym o metodzie która dla niego była scamem, oczywiście nie powiedział tego wprost, ale można to było wyczytać z jego wypowiedzi.
Irytuje mnie fakt że dzieląc się metodą zarobku zamiast pochwały dostajesz kopa w dupę, chociaż nie powinienem się tym przejmować ponieważ prześwietliłem sobie tą osobę i jego aktywność na forum to nie wniósł niczego pożytecznego na nie.
Ale jestes zakompleksiony skoro tak Cie to dotkneloWink wyrazilem tylko swoja opinie a ty robisz gowno-burzeWink pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - Ogniemimieczem - 12-12-2016 18:55

"Moze zarob w ten sposob 50$ wyplac hajs i dopiero podziel sie swoja euforia. Ludzie tylko czas straca jak im sie to nie uda..."
to raczej wygląda na niedowierzanie przez szydzenie Wink tak jak zresztą Twój post wyżej pokazuje Twoją kulturę
Skoro już się dowiedziałeś że temat jest wypłacalny to powodzenia w zarobkach Wink


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - broofie - 12-12-2016 19:20

Ktory link wybrac aby zliczalo same rejestracje? Poki co ludzie rejestruja sie jako broadcasterzy, a z rejestracji (tych za 1$) wpadaja tylko kliki.
[Obrazek: m9lwZX2NaIInd]


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - Ogniemimieczem - 12-12-2016 19:26

[Obrazek: 5142131.png]
te z góry Smile Sorry za te obrazki małe ale nie mogę dojść do tego jak je dodać by były od razu w pełnej okazałości