Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) (/Temat-Re-Upload-filmy-XXX-10-Dziennie-to-nie-problem-141467)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - Ogniemimieczem - 10-01-2017 23:23

@[Cromiell]

Jeszcze mnie zwyzywaj że zapomniałem dodać metody wypłaty środków. Dla chcącego nic trudnego
https://www.google.pl/search?num=30&espv=2&q=chaturbate+affiliate+program+payout&oq=chaturbate+affiliate+program+payout&gs_l=serp.3...7928.8728.0.9072.7.7.0.0.0.0.119.597.3j3.6.0....0...1c.1.64.serp..​1.4.421...33i21k1j33i160k1.eIJBx9y442o

Gdybyś przeczytał to byś wiedział że ni wypłacałem stamtąd środków jedynie udostępniłem poradnik. Powiedziałem co wiem.


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - precell - 10-01-2017 23:36

(10-01-2017 21:49)Cromiell napisał(a):  Dlaczego odnosisz się do całości? Chcę przetestować różne serwisy m.in właśnie Chaturbate dlatego szukam optymalnej drogi do ewentualnej wypłaty środków, aby opłaty były jak najmniejsze. Nie oznacza to, że nie jestem w stanie znaleźć innych serwisów. Równie dobrze i one mogą mieć podobne metody płatności i padnie to samo pytanie. Nigdy nie korzystałem np.: z Payoneer dlatego chciałem dowiedzieć się czegoś więcej.


Nie tylko Ty zadałeś tego typu pytanie, więc odpowiedziałem w eter ;-)

Dalej też będę się upierał, że lepiej promować własne strony. Przy okazji tworząc swój wizerunek. Ale kto co lubi :-)


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - Cromiell - 11-01-2017 12:19

No cóż... Undecided Tak, umiem sobie radzić sam i szukać - wątek jest jednak do dyskusji i wymiany poglądów. Nie będę już dyskutował na ten temat. Dziękuję za sugestie i sprawdzę sobie to samemu.


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - kbermes - 11-01-2017 19:23

Widziałem już ten sposób na konkurencyjnym zagranicznym forum. Myślę, że kiedyś spróbuję.. Wink


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - Ogniemimieczem - 11-01-2017 21:45

Tak, wisi tam już parę lat nie widziałem go tutaj sam testowałem więc postanowiłem wrzucić Smile


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - Ogniemimieczem - 12-01-2017 00:04

Wszedłem dla was na xvideos pokazać wam jak powinna wyglądać wasza praca. Uczcie się od gościa Smile
Wystarczyły mi 2 minuty szukania jako "oglądający schaby"
http://www.xvideos.com/profiles/clipp3d#_tabVideos


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - precell - 12-01-2017 00:42

(12-01-2017 00:04)Ogniemimieczem napisał(a):  Wszedłem dla was na xvideos pokazać wam jak powinna wyglądać wasza praca. Uczcie się od gościa Smile
Wystarczyły mi 2 minuty szukania jako "oglądający schaby"
http://www.xvideos.com/profiles/clipp3d#_tabVideos


Profil wzorowy, tylko żaden link z profilu nie działa ;-)

Ciekawe czy ma konto zweryfikowane? ;-)

Ja już wyrwałem jednego strike Jerk


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - kezman - 12-01-2017 05:31

Dzięki za poradnik, dziś wszystko zrobię. Dam znać jak rezultaty Wink Twoj reflink chyba nie działa ;/


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - Ogniemimieczem - 12-01-2017 11:03

@[precell]

mi tam jakiś zadziałał dostałem przekierowanie na chaturbate Big Grin
Metoda ma parę lat więc może komuś wygasły już domeny Smile)

@[kezman]

nie ma potrzeby Wink bez reflinka też się obejdzie nie zwracam na to uwagi Smile Sposób moim zdaniem świetny, jeśli macie tyle filmów co w tamtym linku to na pewno jakiś się wybije, tak jak tam do 200-300 tyś wyświetleń, wtedy wejść macie masę na stronę. Jak uzbieram pare klocków jeszcze to sam założę xxx stronkę licencja na homemade to centy Tongue


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - precell - 12-01-2017 11:41

(12-01-2017 11:03)Ogniemimieczem napisał(a):  @[precell]

mi tam jakiś zadziałał dostałem przekierowanie na chaturbate Big Grin
Metoda ma parę lat więc może komuś wygasły już domeny Smile)

@[kezman]

nie ma potrzeby Wink bez reflinka też się obejdzie nie zwracam na to uwagi Smile Sposób moim zdaniem świetny, jeśli macie tyle filmów co w tamtym linku to na pewno jakiś się wybije, tak jak tam do 200-300 tyś wyświetleń, wtedy wejść macie masę na stronę. Jak uzbieram pare klocków jeszcze to sam założę xxx stronkę licencja na homemade to centy Tongue

A możesz podrzucić namiary gdzie taką licencję można zakupić? ;-)
Na Amatorki jest popyt, z kategorii "Inside" :-)