Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) (/Temat-Re-Upload-filmy-XXX-10-Dziennie-to-nie-problem-141467)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - ged321 - 09-01-2017 17:52

(06-01-2017 17:18)precell napisał(a):  Krótka lekcja webmasterki ;-)

Strona z www i bez www, to tak jakby dwie oddzielne strony, www to po prostu subdomena. Zrób przekierowanie na pożądaną wersję.

Jest jeszcze coś takiego jak propagacja DNS :-)

Naprawdę? Ciekawe. Dzięki za info.


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - Cromiell - 09-01-2017 22:06

Jaką opcję wypłat polecacie? Z tego co dowiedziałem się od autora tematu, Payoneer wymaga karty...


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - patryk125 - 09-01-2017 23:09

Jest ktoś chętny poprowadzić mnie ? Odpalam 25% + ref .
Filmiki wyświetlenia mają ale ruch sie nie zgadza na chacie..


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - zdzislawski00 - 09-01-2017 23:19

dzięki za poradnik napewno skorzystam.


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - VonPalikot - 10-01-2017 12:09

Mógłby ktoś z tym pomóc? Big Grin Zarejestruję się z refa. Bo nie wiem wgl o co tu chodzi Tongue


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - precell - 10-01-2017 12:47

(10-01-2017 12:09)VonPalikot napisał(a):  Mógłby ktoś z tym pomóc? Big Grin Zarejestruję się z refa. Bo nie wiem wgl o co tu chodzi Tongue

A przeczytałeś pierwszy post ze zrozumieniem?

- Zakładasz konto, najlepiej babskie na Xvideos lub podobnym,
- Wrzucasz filmy z paniami,
- Do każdego tytułu swojego filmiku dopisujesz adres swojej strony.

Cała filozofia.


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - Ogniemimieczem - 10-01-2017 12:51

@[VonPalikot]

Daj paypala to Ci przeleje kasę, po co masz się męczyć...


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - Cromiell - 10-01-2017 21:39

Nikt w temacie, ani autor na PW nie kwapi się do udzielenia wskazówki na pytanie dot. wypłat z serwisu chaturbate więc ponawiam pytanie - czy ktoś ustawił już u siebie jakąś metodę płatności? Paxum i Payoneer mają najniższe opłaty. Jak wygląda sprawa kart z tych serwisów? (chaturbate wymaga ich założenia)


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - precell - 10-01-2017 21:45

A ja się zapytam, co żeście się uparli na chaturbate? Promujcie coś sprawdzonego lub własne strony.


RE: Re-Upload filmy XXX- 10$ Dziennie, to nie problem :) - Cromiell - 10-01-2017 21:49

Dlaczego odnosisz się do całości? Chcę przetestować różne serwisy m.in właśnie Chaturbate dlatego szukam optymalnej drogi do ewentualnej wypłaty środków, aby opłaty były jak najmniejsze. Nie oznacza to, że nie jestem w stanie znaleźć innych serwisów. Równie dobrze i one mogą mieć podobne metody płatności i padnie to samo pytanie. Nigdy nie korzystałem np.: z Payoneer dlatego chciałem dowiedzieć się czegoś więcej.