Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rejestrowanie domeny a prawdziwe dane - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Obrót domenami (/Forum-Obrot-domenami-253)
+---- Dział: O domenach (/Forum-O-domenach-241)
+---- Wątek: Rejestrowanie domeny a prawdziwe dane (/Temat-Rejestrowanie-domeny-a-prawdziwe-dane-141442)



Rejestrowanie domeny a prawdziwe dane - MoneyNinja - 11-12-2016 14:28

Witam chce zarejestrować domene w nazwa.pl ale nie za bardzo chce podawać tam swoje prawdziwe dane, bo nie chce żeby gdzieś w jakimś zewnętrznym rejestrze kazdy sobie mógl sprawdzić kto jest właścicielem. Co w takiej sytuacji? Skorzystać z fake name generatora?

A moze znacie jakieś firmy co nie wymagają szczegółowych danych przy rejestracji domeny?


RE: Rejestrowanie domeny a prawdziwe dane - twardy - 11-12-2016 15:24

Polskie domeny maja defaultowo (dla osob prywatnych) ukryte dane whois. Dla domen .com np takie ukrycie mozesz wykupic za 20zl bodajze.


RE: Rejestrowanie domeny a prawdziwe dane - MoneyNinja - 11-12-2016 19:13

Aaa to nie wiedziałem że polskie już z góry są ukryte, bo właśnie wiem ze przy .com sobie wykupowałem to ukrycie Smile Dzięki