Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
30zł za darmo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 30zł za darmo (/Temat-30zl-za-darmo-141429)



30zł za darmo - szatanek - 10-12-2016 22:47

Witaj wszystkich tu zgromadzonych Smile, każdy kto chciał by zarobić 30zł za chwilę pracy, to niech czyta dalej Smile. Otóż casbacklove zorganizował taką promocję, że musimy się zarejestrować na tamtej stronce (PS. Będzie mi miło, jeśli z reflinka), wtedy dostaniecie 10zł na cashback Smile, wtedy w wyszukiwarkę casback wpisujecie lottoland i wybieracie 6 za 3 Smile. Następnie robicie przelew na kontro w Lootooland i z dowodem zakupu w lottoland wracacie na stronkę cashback i podsyłacie im dowód zakupu Smile. Na weryfikację czeka się około 7 dni Smile. Jeśli ktoś chce to zapraszam do uczestnictwa:
Reflink
czysty


RE: 30zł za darmo - Czifkif123 - 10-12-2016 22:54

po pierwsze zły dział, po drugie taki temat na forum już istnieje Smile


RE: 30zł za darmo - szatanek - 10-12-2016 22:58

Okej z tym 1 się zgodzę, ale co do drugiego, popatrz komu się będzie chciało szukać tego tematu ? to lepiej by mój był na wierzchu i w razie w nikt nie będzie się pytał Smile


RE: 30zł za darmo - Czifkif123 - 10-12-2016 23:02

No akurat masz pecha bo wszedłem na to forum po dłuższej przerwie, przeleciałem parę działów, które mnie interesowały i patrz zdąrzyłem się natknąć na identyczny temat, a uwierz nie grzebałem w starociach ;p
edit. jakby nie patrzył, prędzej czy później ten temat Ci usuną bądź co gorsze dostaniesz jakieś ostrzeżenia. Nie ma co robić zbędnego spamu Wink (to się chyba nazywa offtop)


RE: 30zł za darmo - szatanek - 10-12-2016 23:10

"Przeleciałem parę działów", komu będzie się chciało przelatywać kilka działów, po to by znaleźć jeden temat ? Jak dostanę ostrzeżenie to okej nie będę płakał Smile.


RE: 30zł za darmo - Arivi - 10-12-2016 23:43

(10-12-2016 23:10)szatanek napisał(a):  "Przeleciałem parę działów", komu będzie się chciało przelatywać kilka działów, po to by znaleźć jeden temat ? Jak dostanę ostrzeżenie to okej nie będę płakał Smile.

Temat jest na pierwszej stronie w dziale poradniki Wink już nie filozofuj majster.


RE: 30zł za darmo - mateusz2045 - 11-12-2016 00:07

Wiśnia nawet tutaj...


30zł za darmo - Coristo - 11-12-2016 03:25

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.