Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam stron z pobieraniem za sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Szukam stron z pobieraniem za sms (/Temat-Szukam-stron-z-pobieraniem-za-sms-141427)



Szukam stron z pobieraniem za sms - Lukasio - 10-12-2016 21:07

Siema. Znacie może jakaś stronę która oferuje takie coś?
[Obrazek: Screenshot_20161210_205547.png]

[Obrazek: Screenshot_20161210_205558.png]
Szukam takiej opcji że wysyła sms najpierw i wpisuje kod. Ponieważ na firesub oraz leadnow przychodzi sms z kwotą
"PIN dla serwisu OPRYM to: 25357. Wpisz PIN na stronie WWW aby aktywowac usluge Przychodzacy SMS/MMS Specjalny. Koszt za odebrany SMS/MMS: 7.38 PLN"
To wątpię że na tym da radę zarobić. Chyba że ktoś ma jakiś sposób. To proszę o pomoc Wink. Z góry dzięki.


RE: Szukam stron z pobieraniem za sms - Dzik Mateusz - 10-12-2016 21:11

To zależy od operatora sieci, niektórzy nie podają kwoty.


RE: Szukam stron z pobieraniem za sms - Wojtek574 - 10-12-2016 21:18

Czy to nie jest przypadkiem kogoś kto zrobił fejk konkurs z kinem helios ?


RE: Szukam stron z pobieraniem za sms - Lukasio - 10-12-2016 21:34

Mam z Orange. I leadnow jak i firesub. Przychodzi sms z kwotą :/.
@Wojtek574 niee. Tu akurat na Facebooku kilka stron z meblami. Pepco itd ;p niby losowanie. Link z profilem. I formularz do pobrania. I wiadomo tu wysyłasz sms i tyle. A w innych właśnie jest tak, że proszą o numer i dostaje kod ale już z kwotą :/


RE: Szukam stron z pobieraniem za sms - $Kamil$ - 10-12-2016 21:45

Przecież na FS możesz wybrać sms premium i nie masz kosztu w sms ile kosztuje


RE: Szukam stron z pobieraniem za sms - Lukasio - 10-12-2016 21:48

FS? Mógłbyś rozwinąć? Aa dobra firesub. Hmm wydawało mi się że przychodzily


RE: Szukam stron z pobieraniem za sms - $Kamil$ - 10-12-2016 21:48

FireSub

(10-12-2016 21:48)Lukasio napisał(a):  FS? Mógłbyś rozwinąć? Aa dobra firesub. Hmm wydawało mi się że przychodzily

Przychodzi ale jak wybierzesz suba i też zależny od operatora. W przypadku sms premium przychodzi tylko sam kod


RE: Szukam stron z pobieraniem za sms - Lukasio - 10-12-2016 21:53

Właśnie tak patrzę. Hmm. Dobra. Tu akurat działa. Dzięki Wink. Ale pewnie spory problem byłby jakby wrzucić linka z firesub do fb. Trzeba by było albo przerobić albo coś wymyślić.


RE: Szukam stron z pobieraniem za sms - MillenniumFalcon - 11-12-2016 10:46

W SMS Premium nigdy nie pojawia się informacja o koszcie SMS. Jak nie masz środków na koncie po prostu wyskakuje informacja że nie udało się wysłać wiadomości SMS

Przy subskrypcji SMS, wszystko zależy od operatora. Większość podaje informacje o kosztach subskrypcji oraz o tym jak się z niej wypisać.

Dlatego Ci co siedzą w SMS-kach raczej preferują MO. Co do blokowanych linków, w MyLead mam akurat tak że jak padnie mi link, do generuje nowy skrócony. Nie wiem jak jest na firesub bo nie mialem jeszcze okazji testować, ale zawsze możesz zrobić własny skracacz. Poradniki są tu na forum


RE: Szukam stron z pobieraniem za sms - jedi.k - 12-12-2016 11:29

Dokladnie tak jak napisal milleniumfalcon

w subach wyswietlanie kosztow wychodzi od operatorow - siec tutaj akurat z gory ma to ustalone

ja dzialam na leadnow i zlego slowa powiedziec nie moge na nich Smile