Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Autouzupełnianie w przeglądarce Flock. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Autouzupełnianie w przeglądarce Flock. (/Temat-Rozwiazane-Autouzupelnianie-w-przegladarce-Flock-14141)



[Rozwiązane]Autouzupełnianie w przeglądarce Flock. - D3S1DER1UM - 26-09-2010 00:34

Witam.
Mam pytanko odnośnie funkcji autouzupełniania danych. Szukałam i znalazłam tylko wtyczki do Firefoxa a jak to wygląda w przypadku Flock'a?

Jeżeli istnieje możliwość instalacji to czy mogłabym prosić o drobną instrukcję?

Dziękuje.


RE: Autouzupełnianie w przeglądarce Flock. - pitfromhell - 26-09-2010 06:36

Siemanko Big Grin
Firefox - Download


RE: Autouzupełnianie w przeglądarce Flock. - Miu - 26-09-2010 08:32

(26-09-2010 06:36)pitfromhell napisał(a):  Siemanko Big Grin
Firefox - Download

tak,najlepiej ściągnij jakąs bardziej popularną przeglądarke a najlepiej-jak kolega napisał-Firefoxa.


RE: Autouzupełnianie w przeglądarce Flock. - D3S1DER1UM - 26-09-2010 09:12

Dobra wiecie co poradziłam sobie Smile. Jest już w przeglądarce funkcja autofill.
Korzystam z Flocka, bo jest szybką przeglądarką i fajnie wszystko chodzi, firefox mi zamula.
W każdym razie dzięki i daje po plusiku.


RE: Autouzupełnianie w przeglądarce Flock. - Yanke$ - 27-09-2010 11:42

Najlepszy autouzupełniacz - oczywiście tasker, a on działa na wszystkim, bo nie korzysta w żadnym stopniu z przeglądarki.

A jezeli już piszesz, że Flock jest szybki.. najszybszy i najlepszy - google chrome 4ever.


RE: Autouzupełnianie w przeglądarce Flock. - InTeR - 27-09-2010 13:57

(27-09-2010 11:42)Yanke$ napisał(a):  Najlepszy autouzupełniacz - oczywiście tasker, a on działa na wszystkim, bo nie korzysta w żadnym stopniu z przeglądarki.

A jezeli już piszesz, że Flock jest szybki.. najszybszy i najlepszy - google chrome 4ever.

Dokładnie tak jak Yanke$ mówi. Gdy pobrałem sobie Google Chrome na testy kilka miesięcy temu to w porównaniu do Mozilli Chrome chodzi jak burza.


[Rozwiązane]Autouzupełnianie w przeglądarce Flock. - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.