Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Instrukcja Kopania na komputerze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Instrukcja Kopania na komputerze (/Temat-Instrukcja-Kopania-na-komputerze-141385)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Instrukcja Kopania na komputerze - tasiema321 - 14-06-2017 00:59

mam kartę geforce GTX 970, ile jest w stanie wykopać ETC dziennie i czy warto?


RE: Instrukcja Kopania na komputerze - k4rol - 14-06-2017 15:37

Lepiej wynająć serwer i płacić im 10 % czy jak to tam sobie załatwi i w tedy nic Cie nie obchodzi. Pc wyłączony a górnicy kopią. Według mnie to najlepsze wyjścieWink


RE: Instrukcja Kopania na komputerze - fusek - 14-06-2017 17:41

(14-06-2017 15:37)k4rol napisał(a):  Lepiej wynająć serwer i płacić im 10 % czy jak to tam sobie załatwi i w tedy nic Cie nie obchodzi. Pc wyłączony a górnicy kopią. Według mnie to najlepsze wyjścieWink

serwer tzn? cos jak nicehash?


RE: Instrukcja Kopania na komputerze - BTC-analityk - 14-06-2017 17:58

(14-06-2017 17:41)fusek napisał(a):  
(14-06-2017 15:37)k4rol napisał(a):  Lepiej wynająć serwer i płacić im 10 % czy jak to tam sobie załatwi i w tedy nic Cie nie obchodzi. Pc wyłączony a górnicy kopią. Według mnie to najlepsze wyjścieWink

serwer tzn? cos jak nicehash?

lub https://www.miningrigrentals.com/ - tu ostatnio widzialem ceny mocno zawyzone - ale zawsze mozna napisac do kolesia o bonus w postaci mocy lub dodatkowych godzin za free


RE: Instrukcja Kopania na komputerze - k4rol - 14-06-2017 18:34

Kopareczka zcash. Chodzi o serwer że swoimi kartami graficznymi. Nie obchodzi Cie nic (prąd itd.) Kopareczka sc, na której można zarobić po odjeciu kosztów za serwer + górników kppiacych sc, wyjmujemy 2k zł na najniższm serwerze. Tak po krótce mówiąc. Osobiście zbieram na koparke i zaczynam kopać. Ładne pieniądze można wyciągnąć. Smile


RE: Instrukcja Kopania na komputerze - szymon1051 - 14-06-2017 19:10

Jak masz tani prąd to się opłaca jak nie to się nie opłaca nie ważne jak dobry sprzęt masz.


RE: Instrukcja Kopania na komputerze - BTC-analityk - 15-06-2017 08:18

(14-06-2017 18:34)k4rol napisał(a):  Kopareczka zcash. Chodzi o serwer że swoimi kartami graficznymi. Nie obchodzi Cie nic (prąd itd.) Kopareczka sc, na której można zarobić po odjeciu kosztów za serwer + górników kppiacych sc, wyjmujemy 2k zł na najniższm serwerze. Tak po krótce mówiąc. Osobiście zbieram na koparke i zaczynam kopać. Ładne pieniądze można wyciągnąć. Smile

widać i słychać że zielonego pojęcia nie masz o wydobywaniu w krypto. nim kupisz swoją kopareczke to już dawno diff ci skoczy i twoja inwestycja bedzie tylko stratna facepalm ale zbieraj zbieraj dalej na kopareczkeSmile


RE: Instrukcja Kopania na komputerze - k4rol - 16-06-2017 20:22

(15-06-2017 08:18)BTC-analityk napisał(a):  
(14-06-2017 18:34)k4rol napisał(a):  Kopareczka zcash. Chodzi o serwer że swoimi kartami graficznymi. Nie obchodzi Cie nic (prąd itd.) Kopareczka sc, na której można zarobić po odjeciu kosztów za serwer + górników kppiacych sc, wyjmujemy 2k zł na najniższm serwerze. Tak po krótce mówiąc. Osobiście zbieram na koparke i zaczynam kopać. Ładne pieniądze można wyciągnąć. Smile

widać i słychać że zielonego pojęcia nie masz o wydobywaniu w krypto. nim kupisz swoją kopareczke to już dawno diff ci skoczy i twoja inwestycja bedzie tylko stratna facepalm ale zbieraj zbieraj dalej na kopareczkeSmile

Synku co Ty będziesz mi tu mówił. Na ko-pareczkę dzieciaku fundusze już mam. Czekam tylko na serwer, który zakupiłem. Jeszcze czekam na założenie koparki. Widać należysz do naciągaczy i hejterów. Także powodzenia. Jeśli synku nie będzie opłacało się wydobywanie to przechodzę na drugą i tak do skutku. Mała informacja na przyszłość. Staram się zarabiać jakieś $. Po Twoim pisaniu stwierdzam, że masz zero pojęcia odnośnie zarabiania pasywnego. Zacznij zarabiać z głową. Rozwój intelektualny. Taka wskazówka dla Ciebie synku...


RE: Instrukcja Kopania na komputerze - BTC-analityk - 16-06-2017 22:11

chłopcze ja w dzien robie tyle w krypto co ty w rok . to przestan mi tu bredzic o pasywnym zarabianiu beka ile lat zbierales na kopareczke? jeszcze pewnie od biedy z najnizsza moca /placze
biedaku nie wiem czy mowienie gdzie kto moze zarabiac to naciaganie ale widocznie twoj malo-rozwiniety mozg juz tak ma Smile oczywiscie ja to powiem za free a ty bedziesz zulil hajs jak sep . pozdrawiam kopareczke /omg

masz dziecinko tygodniowa moja zabawa o ktorej ty do konca zycia mozesz tylko marzyc Smile

[Obrazek: Qkbn0HJ.png]


RE: Instrukcja Kopania na komputerze - fusek - 17-06-2017 07:56

(16-06-2017 22:11)BTC-analityk napisał(a):  chłopcze ja w dzien robie tyle w krypto co ty w rok . to przestan mi tu bredzic o pasywnym zarabianiu beka ile lat zbierales na kopareczke? jeszcze pewnie od biedy z najnizsza moca /placze
biedaku nie wiem czy mowienie gdzie kto moze zarabiac to naciaganie ale widocznie twoj malo-rozwiniety mozg juz tak ma Smile oczywiscie ja to powiem za free a ty bedziesz zulil hajs jak sep . pozdrawiam kopareczke /omg

masz dziecinko tygodniowa moja zabawa o ktorej ty do konca zycia mozesz tylko marzyc Smile

[Obrazek: Qkbn0HJ.png]

jaka Ty masz koparke?;d