Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Duży ruch z Quora - nisze game + reszta - dowod z prawie 11mln views - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Duży ruch z Quora - nisze game + reszta - dowod z prawie 11mln views (/Temat-Duzy-ruch-z-Quora-nisze-game-reszta-dowod-z-prawie-11mln-views-141371)

Strony: 1 2


Duży ruch z Quora - nisze game + reszta - dowod z prawie 11mln views - Klin - 09-12-2016 00:07

Temat został napisany przeze mnie - zakaz kopiowania bez zgody gdziekolwiek

[Obrazek: f67878438dc64e7cb3c01884fdf8efde.png]


Witam Lol

Najpierw czym jest Quora?

https://www.quora.com/

Strona podobna do yahoo answer (to mozecie znac, miejsce gdzie mozna zadawac pytania i na nie odpowiadac).

Jest to jedna z tzw parasite - strony z pytaniami po prostu dobrze rankuja w google Big Grin

Jak uzyskać ruch z Quora do naszych gamingowych nisz (i nie tylko!)? Quora jako parasite spełnia się świetnie (Alexa Rank 93). Jest to jedno z najlepszych miejsc do pozyskania ruchu. Ktoś zadaje pytanie, odpowiadamy na nie (nasza odpowiedź będzie wyżej po otrzymaniu upvoted przez innych userow = większy ruch).

Jeśli będziesz spamowal posypia się bany, latwo można to obejść Wink Zobaczysz tutaj jak pozyskać ruch nie dostając bana.

Metoda działa najlepiej dla nisz bardzo popularnych (tzw saturated – nasyconych, bardzo duza konkurencja itp.). Możemy znaleźć wiele pytan na które możemy udzielić odpowiedzi (nie trzeba wtedy zadawać własnych).
Wybieramy bardzo popularna nisze – nie koniecznie musi to być nisza gamingowa (choć ruch z takich nisz bardzo dobrze konwertuje pod content locking). Możesz wybrać niszę z innej kategorii. Na przykład dam Clash of Clans.

Tworzysz 5-10 unikalnych (!) postów na swojej stronie/blogu. Może być nawet blogger, po prostu dodaj 100% unikalnych 5-10 postów.

Tworzysz swój tzw money post na blogu – tutaj będzie monetyzacja (np. content locking) – polecam CPAGrip albo Ogads. Tematem do naszej niszy (clash of clans) będzie – how to get free Gems, Gold, Elixir etc. Dajesz w arcie kilka wskazówek, porad w jaki sposób zarobić elixiry, gemy etc możesz także powiedzieć o https://welcome.freemyapps.com/ gdzie można otrzymać bezpłatne karty podarunkowe (grey hat). Dajesz więc prawdziwy sposób, nie robimy nikogo w wała.

Link do money post w każdym innym poście – masz wszystkie posty? Super, teraz musisz je połączyć z money post’em. Najlepszą metodą jest w artykule dodać odnośnik do MP gdzieś po środku. Robimy przerwę i dodajemy link. Możesz zmienić rozmiar, kolor itp.
Np.

Also Read: How To Get Unlimited Free Gems & Elixir!

Możesz wstawić taki odnośnik także drugi raz na koniec arta. Robisz tak z każdym swoim postem.

Zaczynamy słać traffic – wysyłamy ludzi do swoich normalnych postów na blogu (nie do MP!) – zwiększamy tak zaufanie i poprawiamy konwersję. Przeczytają post, zobaczą że jest dobrej jakości i chętnie klikną we wcześniej przygotowany odnośnik do money posta na którym jest content locking.

Nigdy nie wysyłaj ruchu z Quora bezpośrednio do mp, szybko dostaniesz bana a zależy nam na długotrwałym, dużym ruchu. Odpowiedź Twoja będzie wygladac jak spam i zmarnujesz tylko czas…
Mając unikalne posty traffic nie będzie tylko z Quora ale także bezpośrednio z google. Tak – strona po kilku tygodniach zacznie sama rankowac jeśli będziesz dbac o unikalny content.
Zobrazowanie

[Obrazek: 9sueJSb.jpg]

Jak uzyskać ruch z Quora? – szukasz pytań gdzie jest mało odpowiedzi a odnoszą się do Twojej niszy. Wyszukaj w google taką frazę

site:www.quora.com "clash of clans"

Powinieneś zmienić clash of clans na swoja nisze – przejdź do search tools i ustaw ostatni tydzień

[Obrazek: ywP7Gpl.jpg]

Możesz także ustawić ostatnie 24h żeby mieć nizsza „konkurencje” z pytaniami. Otwierając jakieś pytanie od razu zobaczysz 2 kolumny podobnych, proponowanych.

[Obrazek: fz8so8H.jpg]

[Obrazek: 7cbBTJ1.jpg]

Je także warto oczywiście przejrzeć. Wybierz takie które maja najmniejsza liczbe odpowiedzi.

Jak zamiescic swoja odpowiedz – powiedzmy wybrałem "What is the best way to build my walls in Clash of Clans?"

[Obrazek: uvJbCkn.jpg]

Teraz przejdz do google I poszukaj odpowiedzi na to pytanie, sprawdz 2-3 strony I z informacji ktore przeczytasz stworz wysokiej jakosci artykuł na swojego bloga (zrobisz to w 15-20 minut + oczywiście dodaj w nim dwa odnośniki do money post). Jak jesteś leniwy to po prostu skopiuj tekst który znalazles w google lecz w ten sposób pozbywasz się w przyszłości ewentualnego ruchu organicznego z wyszukiwarki!

Masz post na blogu? Wroc do pytania z Quora, skopiuj np. czesc tekstu z naszego arta + dopisz odpowiednie slowa – ma to wygladac tak
continue reading here (tutaj twoj link do posta), Visit (link) to read the full content, Source (link), read the full method here (link) etc. etc.
Mam nadzieje ze rozumiesz o co mi chodzi Wink

Zawsze staraj się pisać jak profesjonalista, wtedy sami userzy będą dawac Ci upvote i Twoja odpowiedz będzie wyżej = większy ruch.

Kilka wskazówek
- zawsze dodawaj zdjęcia odpowiadające twojej odpowiedzi na Quora
- wygląd konta Quora niech będzie legit – uzupełniony profil, zdjecie, opis
- dodaj adres swojego bloga url do profilu Quora
- dodaj zainteresowania do konta, dostaniesz powiadomienia o podobnym contencie
- wybierz responsywny szablon do strony/bloga
Teraz wystarczy tylko powtarzać cały proces w kółko – nudne prawda? Ale wierz mi ze efekty sa bardzo dobre. Wybieramy pytanie na Quora, szukamy odpowiedzi, piszemy art. + odwołanie do mp, dodajesz kawalek odpowiedzi + link kierując ruch na swoja strone.

Proszę, przetestuj sumiennie tę metode chociaż przez tydzień. Zobaczysz zdumiewające efekty – gwarantuje to!


[Obrazek: e7a890b87eb646b88dc0f96df00131c8.png]

[Obrazek: 5eb5f82029f1496c98390acccd6a3096.png]

[Obrazek: b6471dbf6f4946a1a3c5ea94919edd2c.png]


RE: Duży ruch z Quora - nisze game + reszta - dowod z prawie 11mln views - Akaishi909 - 09-12-2016 00:13

Damn czytałem o tym ostatnio tylko gość używał strasznie slangowego angola i niewiele wyłapałem. Ale tutaj widać siłę moderatora. Aż dziw, że nie wrzuciłeś do wtajemniczonych, szacunek Big Grin


RE: Duży ruch z Quora - nisze game + reszta - dowod z prawie 11mln views - twardy - 09-12-2016 00:23

Kiedy vasaki lub Klin dodaja ciekawy i pomocny temat...

[Obrazek: comment_wkNv6aVrwcSn6Iw0coqPP1VOzPZOCbQ4.gif]


RE: Duży ruch z Quora - nisze game + reszta - dowod z prawie 11mln views - Itachi198 - 09-12-2016 00:40

Bardzo ciekawy i pomocny wpis. Smile


RE: Duży ruch z Quora - nisze game + reszta - dowod z prawie 11mln views - AronRain - 09-12-2016 07:36

Dziękuję - przetestuję i dam znać :-)


RE: Duży ruch z Quora - nisze game + reszta - dowod z prawie 11mln views - krzysiek349 - 09-12-2016 08:19

(09-12-2016 00:07)Klin napisał(a):  [Obrazek: e7a890b87eb646b88dc0f96df00131c8.png]

[Obrazek: 5eb5f82029f1496c98390acccd6a3096.png]

[Obrazek: b6471dbf6f4946a1a3c5ea94919edd2c.png]

W połączeniu z popads widzę tu dobre pieniądze. W dobrym kierunku myślę? Idea

tak btw. ile jest tak wejść średnio z jednej odpowiedzi, czy są to liczby rzędu 30-50, czy może 1000+ ,ponieważ nie mam wgl wyobrażenia...


RE: Duży ruch z Quora - nisze game + reszta - dowod z prawie 11mln views - trybulski - 09-12-2016 15:48

Sprawdź sam. Wpisz chociażby w Google, to co podał Klin w pierwszym poście:
site:www.quora.com "clash of clans"


RE: Duży ruch z Quora - nisze game + reszta - dowod z prawie 11mln views - bimber14 - 09-12-2016 16:00

Muszę przetestować. Tylko pytanie lepiej zrobić bloga pod właśnie gry i z tamtad kierować ruch do swojego bloga na którym zarabiamy czy może dodawać posty na blogu na którym już zarabiamy i kierować do money posta


RE: Duży ruch z Quora - nisze game + reszta - dowod z prawie 11mln views - sienny18 - 09-12-2016 19:22

Siemka, znajdzie się jakaś dobra dusza która poleci stronkę pod content locker i odświeży moje informacje o blogach pod gry?(troszkę pomentoruje) Dawno, dawno temu używałem astrocash i pisałem małe apki w visual basicu. Dalej to działa? pzdr Wink


RE: Duży ruch z Quora - nisze game + reszta - dowod z prawie 11mln views - MillenniumFalcon - 09-12-2016 22:47

Klin, rewelacyjny poradnik! Chyba czas w końcu odpuścić suby i zabrać się za CPAGrip i zacząć promować worldwide.