Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twój program-nasza realizacja! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: TreePay (/Forum-TreePay-402)
+---- Wątek: Twój program-nasza realizacja! (/Temat-Twoj-program-nasza-realizacja-141368)

Strony: 1 2


Twój program-nasza realizacja! - treepay.pl - 08-12-2016 21:19

[Obrazek: drone-image.png]
________________________________________________________________________________​___________________________________________________________

Witajcie
Zapraszamy do skorzystania,Jeśli masz ciekawy pomysł na program ale nie masz czasu na jego realizację to dobrze trafiłeś. Wystarczy, że poniżej wypełnisz formularz i dokładnie nam opiszesz swój pomysł, a my w przeciągu 24h damy Ci odpowiedź czy podejmiemy się zadania.
Jeśli zaakceptujemy Twój projekt to zrealizujemy go specjalnie dla Ciebie. Tylko ty i osoby które ewentualnie wyznaczysz będą miały do niego dostęp.
Warunek jest jeden. W przeciągu 10 dni musisz zarobić minimum 100 zł, aby program został tylko na Twoją wyłączność. Jeśli po tym czasie nie uda Ci się osiągnąć wyznaczonego celu zastrzegamy sobie prawo do udostępnienia programu dla wszystkich użytkowników. Mamy nadzieję, że w pełni rozumiecie iż chcielibyśmy aby czas i trud włożony w wykonanie programu się zwrócił. Po zaakceptowaniu Twojego projektu czas realizacji zazwyczaj wynosi od 2 do 7 dni.
Zachęcamy do przesyłania formularzy. Nasi webmasterzy już palą się do pracy.
http://www.treepay.pl/s/report-program
Pozdrawiamy


RE: Twój program-nasza realizacja! - Vasaki - 08-12-2016 21:29

Mój się tworzy, zdam relacje Big Grin


RE: Twój program-nasza realizacja! - Czaq - 08-12-2016 23:00

Świetna inicjatywa! Również zapraszam wszystkich kreatywnych ludzi z pomysłem do korzystania Cool


RE: Twój program-nasza realizacja! - rozekrr - 12-12-2016 15:45

"(jeśli tylko dla Ciebie to zostaw pole to puste)"

Wypadało by poprawić, oraz używać przecinków Wink Inicjatywa super, sam z pewnością skorzystam.


RE: Twój program-nasza realizacja! - treepay.pl - 14-12-2016 22:45

(08-12-2016 21:29)vasaki napisał(a):  Mój się tworzy, zdam relacje Big Grin

zachecamy do wypowiedzi ktora przyczynia sie do rozwijania naszego serwisuSmile Przygotowanie programu moze sie czasem wydluzyc z racji np wiekszej ilosci zgloszen.


RE: Twój program-nasza realizacja! - kusas - 21-12-2016 15:24

Program zrobiony dla mnie w ciągu dwóch dni Big Grin dziękuję


RE: Twój program-nasza realizacja! - bossos - 21-12-2016 15:45

Mam white nisze. Pewien trick, który trzeba zautomatyzować. Czy takiego projektu również się podejmiecie? czy tylko black?


RE: Twój program-nasza realizacja! - nicooo - 21-12-2016 15:48

(21-12-2016 15:45)bossos napisał(a):  Mam white nisze. Pewien trick, który trzeba zautomatyzować. Czy takiego projektu również się podejmiecie? czy tylko black?

Wysłalem pw Smile


RE: Twój program-nasza realizacja! - hypocrisy - 08-01-2017 20:01

Polecam wszystkim którzy jeszcze się zastanawiają czy warto...Bo warto Smile Miałem dość nietypowe wymagania, nie dość że niemal od razu otrzymałem odpowiedź, to jeszcze wykonanie bardzo sprawne a z samego programu jestem bardziej niż zadowolony, wyczuwam rekordową konwersję Smile


RE: Twój program-nasza realizacja! - treepay.pl - 17-01-2017 13:25

(08-01-2017 20:01)hypocrisy napisał(a):  Polecam wszystkim którzy jeszcze się zastanawiają czy warto...Bo warto Smile Miałem dość nietypowe wymagania, nie dość że niemal od razu otrzymałem odpowiedź, to jeszcze wykonanie bardzo sprawne a z samego programu jestem bardziej niż zadowolony, wyczuwam rekordową konwersję Smile

Cieszymy się,że jesteś zadowolony:)Zapraszamy do skorzystania!