Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ambitny,szybko się uczy !!! Szuka Mentora !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ambitny,szybko się uczy !!! Szuka Mentora !! (/Temat-Ambitny-szybko-sie-uczy-Szuka-Mentora-141366)

Strony: 1 2


Ambitny,szybko się uczy !!! Szuka Mentora !! - motywator1994 - 08-12-2016 20:29

Cześć wszystkim.
Jestem Artur pochodzę z Katowic i mam 22 lata, zarabianiem w internecie interesuje się od roku, lecz coś mi nie wychodzi. Nie wiem za co się zabrać itp.
Proszę jeśli ktoś jest bardzo życzliwy o pomoc, szybko się uczę, wchłaniam wiedzę jak gąbka, miły oraz humorystyczny, odwdzięczę się wielokroć jeśli ktoś mnie dobrze poprowadzi przez ten wspaniały świat zarobków. Bardzo chcę zarabiać na własne ja i nie być uzależniony w przyszłości od swojego szefa, zbliżają się Święta więc ktoś może sprawi mi ten prezent Big Grin Pozdrawiam serdecznie oraz czekam na odpowiedzi Smile


RE: Ambitny,szybko się uczy !!! Szuka Mentora !! - MillenniumFalcon - 08-12-2016 20:44

Pomyślałeś już chociaż czego chcesz się uczyć? Sam osobiście zarabiam na SMS i to chyba jeden ze skuteczniejszych sposobów na zarabianie przez internet. Sam zarabiam w ten sposób od kilku miesięcy Wink Praktycznie każdy liczący się serwis SMS ma swojego oficjalnego mentora, wystarczy do nich napisać


RE: Ambitny,szybko się uczy !!! Szuka Mentora !! - Akaishi909 - 08-12-2016 21:48

Przeczytaj dział poradniki poważnie, tam masz podstawy do wszystkiego. Jeżeli wchłaniasz wiedzę jak gąbka wodę to po samym przestudiowaniu poradników po pierwszym miesiącu wpadnie Ci conajmniej 200zl


RE: Ambitny,szybko się uczy !!! Szuka Mentora !! - Dzipsiok87 - 08-12-2016 23:13

Zapoznaj się z tym jak Ci podejdzie to się odezwij na fb: http://michalwyszynski.pl/akademia-milionerow-dla-kazdego/


RE: Ambitny,szybko się uczy !!! Szuka Mentora !! - motywator1994 - 09-12-2016 09:47

Dziękuje wszystkim za odpowiedź.
Tak lecz chciałbym może na początek właśnie owego "MENTORA" aby wprowadził mnie w ten ŚWIAT.
Dlatego może ktoś jest taki dobroduszny Smile Pozdrawiam.


RE: Ambitny,szybko się uczy !!! Szuka Mentora !! - Assasinoo - 09-12-2016 18:27

-> Jesteś ambitny
-> Szybko się uczysz
-> Jesteś leniwy i czekasz aż ktoś da Ci wszystko na tacy


RE: Ambitny,szybko się uczy !!! Szuka Mentora !! - motywator1994 - 09-12-2016 18:43

No nic Smile Dziękuje za miłe oraz niemiłe odpowiedzi Smile Pozdrawiam i udanych Świąt Smile


RE: Ambitny,szybko się uczy !!! Szuka Mentora !! - Branczes - 11-12-2016 00:08

Dalej poszukujesz kogoś, kto Cię w to wszystko wprowadzi ? Wink


RE: Ambitny,szybko się uczy !!! Szuka Mentora !! - motywator1994 - 11-12-2016 00:21

Tak jak najbardziej Smile


RE: Ambitny,szybko się uczy !!! Szuka Mentora !! - Czaq - 11-12-2016 02:05

Zapraszam do @[treepay.pl] oraz do mnie jako mentora. Gwarantowane dobre zarobki Wink