Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozdział IIII - przyszłość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozdział IIII - przyszłość (/Temat-Rozdzial-IIII-przyszlosc-141358)



RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - mlodszy.htw - 27-06-2017 10:41

Wczoraj jak był ten No limit na Nivea tamtą to nic mi nie zaliczało. Rano wchodzę i patrzę, a tam większość zaliczonych. Rolleyes No fajnie niby, ale nie wiem czemu innym zalicza tak jak np. Pablo po 30 minutach, a mi dopiero jak admin podliczał.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 27-06-2017 10:46

To chyba zalezy o ktorej godzinie robisz bo admin to odpala recznie. Jak np "siedzi" w robocie do 16 to wtedy zaliczy do 16 czy cos kolo a jak nie to kolo polnocy jak sobie budzik ustawi xD


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Pablo1878 - 27-06-2017 10:48

(27-06-2017 10:46)twardy napisał(a):  To chyba zalezy o ktorej godzinie robisz bo admin to odpala recznie. Jak np "siedzi" w robocie do 16 to wtedy zaliczy do 16 czy cos kolo a jak nie to kolo polnocy jak sobie budzik ustawi xD

Czas zaliczenia akcji to 27 minut. Wczoraj robiłem inną nivea.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - rojasQ - 27-06-2017 11:04

W Nivea 2 też muszą być dane samych kobiet czy mężczyzn też mogą być? Ktoś wie?

@edit: Dobra, nie doczytałem treści tego konkursu, więc moje pytanie bez sensu Tongue


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - ItanCash - 27-06-2017 11:05

Wczorajszą akcje Nivea jak robiłem rano, to popołudniu już było zliczone więc 2 terminy zliczania w ciągu dnia były.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Pablo1878 - 27-06-2017 11:19

Działa wam Nivea 2? Bo mi się strona nie ładuje.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pekulski104 - 27-06-2017 11:25

(27-06-2017 11:19)Pablo1878 napisał(a):  Działa wam Nivea 2? Bo mi się strona nie ładuje.

Działa Wink a powiedz mi faktycznie robisz nowe konta do tej nivea :/ ?


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - albercik123 - 27-06-2017 12:44

Jakby wszystko tak szybko zaliczało jak tą nową ankietę to byłoby bosko Lol


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - mlodszy.htw - 27-06-2017 13:03

Fakt zaraz po wykonaniu zalicza. Była podobna ankieta wcześniej i dużo łatwiejsza bo wystarczyło klikać, tutaj trzeba jeszcze pisać coś w kilku miejscach. Raz zrobiłem i chyba więcej nie zrobię, nie za 24 gr. Tongue


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - asiorek - 27-06-2017 14:30

Ja mam przerwę z mypay Smile dostałem bana za "dziwna końcówkę" miałem swoją skrzynkę na swojej domenie żeby co chwike nie robić emaila.. Wszystko potwierdzalem itd a tu jebs chce sie zalogować konto zablokowane..