Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozdział IIII - przyszłość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozdział IIII - przyszłość (/Temat-Rozdzial-IIII-przyszlosc-141358)



RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - mlodszy.htw - 22-06-2017 19:06

Najlepiej gdyby były to aktywne numery bo czasem w niektórych akcjach sprawdzają.
Co do akcji, które liczą się do bonusu to nie koniecznie te 10 gr plus. Niektóre groszówki nawet się liczą dlatego warto niektóre robić ale to najlepiej samemu sobie zweryfikować które to akcje, mi brakuje 128 akcji do bonusu za 1000 i po dzisiejszym zliczaniu myślę że pyknie. Wink Ktoś coś pisał też, że Nivea słabo zalicza... Opinie Kobiety mam dziś już 100% skuteczności 10/10. Baby to samo z tym że 7/7. Działa jak należy moim zdaniem.


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - bobpixel - 22-06-2017 19:30

(22-06-2017 18:34)asiorek napisał(a):  a numery telefonów do akcji wymyślacie czy bierzecie gdzieś z ogłoszeń ?

Wszystko zalezy od wymagan akcji Smile


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - elgik - 22-06-2017 20:17

Szybkie pytanko mam, poniewaz mam ranking jakosci 94% i nie mam akcji typu nivea i innych o ktorych piszecie. Mam dokladnie : Ey . Newsletter , Konkurs. Co musze zrobic aby miec ich wiecej ( bo chyba nie mam tych co Wy)?
Z gory dziekuje za odpowiedz!


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - zibov - 22-06-2017 20:32

Dojdą ci spokojnie mi doszły po.3 dniach.ogólnie wal newsletter bo ładnie zalicza później dojdzie ci piwo które jest szybkie w wykonaniu


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - asiorek - 22-06-2017 20:52

ip zmieniacie telefonem ? czy macie jakies dobre vpn? Big Grin


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - twardy - 22-06-2017 20:56

Zadnych vpn, zadnych proxy, nie kombinuj. Zwykly internet w telefonie wystarcza.


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - Tcep - 22-06-2017 21:12

A co z tą akcją piwo.. Ani razu mi nie zaliczyli? Ktoś wyjaśni?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - twardy - 22-06-2017 21:24

Dzisiaj 34 piwo mi zaliczylo. Roznie zalicza, czasami po pol h a czasami admin zalicza kiedy mu sie tam chce.


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - zibov - 22-06-2017 21:27

Ip z telefonu a akcje z piwem mi zaliczyłódź kilkanaście mam nadzieję że jutro resztę zaliczy bo zrobiłem ich z 50..


RE: Zarabianie na akcjach i ankietach! Mypay, Opinie etc - Pablo1878 - 22-06-2017 21:34

Piwo się nie liczy do bonusu co nie? Bo kiedyś się liczyło. Big Grin