Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozdział IIII - przyszłość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozdział IIII - przyszłość (/Temat-Rozdzial-IIII-przyszlosc-141358)



RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 25-07-2017 12:27

Lepiej by te akcje naprawil xD Krem raz dziala, raz nie. To samo Nivea Pytanie, raz dziala a czasami wyskakuje, ze kampania niekatywna i przerzuca na strone glowna nivea.pl.

Niby tyle akcji a nie ma co robic.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 25-07-2017 12:30

(25-07-2017 12:22)albercik123 napisał(a):  Ogólnie to ja nie robię akcji gdzie trzeba podać prawdziwe dane typu leroymerlin xD

A jeśli chodzi o nivea pytanie to zawsze robię na interii bo mam skrypt do zakładania tam kont więc najszybciej xD


Też nie robie akcji gdzie trzeba dane podawać typu pesel albo inne które mogą weryfikować. Wole zarobić mniej ale zarobić :-). Tez wszystko robie na interii :-). Kwestia czy wypłaci


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Pablo1878 - 25-07-2017 13:07

(25-07-2017 12:30)pawlex napisał(a):  
(25-07-2017 12:22)albercik123 napisał(a):  Ogólnie to ja nie robię akcji gdzie trzeba podać prawdziwe dane typu leroymerlin xD

A jeśli chodzi o nivea pytanie to zawsze robię na interii bo mam skrypt do zakładania tam kont więc najszybciej xD


Też nie robie akcji gdzie trzeba dane podawać typu pesel albo inne które mogą weryfikować. Wole zarobić mniej ale zarobić :-). Tez wszystko robie na interii :-). Kwestia czy wypłaci

Czemu miałby nie wypłacić? Smile



Znowu akcja gdzie trzeba podać dobry numer i daje tylko 30 groszy..


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - tomek7912 - 25-07-2017 13:14

(25-07-2017 11:48)twardy napisał(a):  To sciema byla z tymi wyplatami we wtorek Jerk

Dzisiaj wielkie banowanie, zobaczcie na opis Nivea Pytanie Jerk
Robi "czystke" przed wypłatami. Pewnie dużo do wypłaty ma.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 25-07-2017 13:19

(25-07-2017 13:07)Pablo1878 napisał(a):  
(25-07-2017 12:30)pawlex napisał(a):  
(25-07-2017 12:22)albercik123 napisał(a):  Ogólnie to ja nie robię akcji gdzie trzeba podać prawdziwe dane typu leroymerlin xD

A jeśli chodzi o nivea pytanie to zawsze robię na interii bo mam skrypt do zakładania tam kont więc najszybciej xD


Też nie robie akcji gdzie trzeba dane podawać typu pesel albo inne które mogą weryfikować. Wole zarobić mniej ale zarobić :-). Tez wszystko robie na interii :-). Kwestia czy wypłaci

Czemu miałby nie wypłacić? Smile



Znowu akcja gdzie trzeba podać dobry numer i daje tylko 30 groszy..


Z tego samego powodu czemu miałby wypłacić Big Grin. Bo może :-). Ja wszystko robie poprawnie według mnie ,ale zawsze ten stres i nutka niepewności jest czy dobrze czy nie. Nie wiem kiedy mają być wypłaty.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Pablo1878 - 25-07-2017 14:29

[Obrazek: 70ak2a.png]


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Fricooo - 25-07-2017 14:33

Na pewno na plus te regularne wypłaty, ale właśnie lipa z akcjami. Nic nie zaliczone, a sam liczyłem że do czwartku bonus mi wskoczy


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 25-07-2017 14:36

Dzisiaj na pp czy na konto ?


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Fricooo - 25-07-2017 14:36

Dzisiaj paypal


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 25-07-2017 14:37

Pablo to jeszcze zagadaj gdzie podliczenia akcji od niedzieli... lex, wil i innych.
A wyplaty pewnie na paypal.