Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozdział IIII - przyszłość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozdział IIII - przyszłość (/Temat-Rozdzial-IIII-przyszlosc-141358)



RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Thinro - 23-07-2017 22:51

Ktoś ma konto na cplead? Tam jest napisane że biorę udział w 0 akcjach z 3 dostępnych, a jak wchodzę w akcje to jest napisane brak akcji. Chciałem zobaczyć jakie tam są, ale nie wiem czy błąd na stronie i nie ma akcji czy tylko ja ich nie mam.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Pablo1878 - 23-07-2017 22:59

(23-07-2017 22:51)Thinro napisał(a):  Ktoś ma konto na cplead? Tam jest napisane że biorę udział w 0 akcjach z 3 dostępnych, a jak wchodzę w akcje to jest napisane brak akcji. Chciałem zobaczyć jakie tam są, ale nie wiem czy błąd na stronie i nie ma akcji czy tylko ja ich nie mam.

Obecnie nie ma tam żadnej akcji. Nie wiadomo kiedy coś admin wrzuci bo jest utrudniony kontakt z nim. Warto sprawdzać też po-nagrode.pl bo oba serwisy należą do tej samej osoby.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 24-07-2017 00:43

pampers nie dziala


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 24-07-2017 09:54

10.53 dalej nie działa


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 24-07-2017 10:33

Moze admin sie obudzi w koncu po weekendzie, zrobi podliczenia z wczoraj i przy okazji naprawi akcje Big Grin


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 24-07-2017 10:36

Jest napisane ,że akcja już jest zakończona. Czyli się skończyła.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Pablo1878 - 24-07-2017 11:30

Nivea recenzja się skończyła. :/


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 24-07-2017 11:33

A będzie ponownie czy już nie ?.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - smagi1709 - 24-07-2017 11:34

Czy faktycznie jest tak, że na każde konto nivea można zrobić tylko jedną z akcji? Czy chodzi o to, że po wyczyszczeniu ciastek można zrobić inną akcję na tym samym koncie?


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 24-07-2017 11:43

Na NIVEA na 1 konto 1 akcja. Masz 3 akcje nivea np sun,recenzja,krem to musisz miec 3 konta email.