Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozdział IIII - przyszłość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozdział IIII - przyszłość (/Temat-Rozdzial-IIII-przyszlosc-141358)



RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 20-07-2017 15:53

Czyli z serwisu A znajduje recenzję. Kopiuję ją do serwisu lub forum B i tam zmieniam treść lub coś dodam. I potem z serwisu B wklejam link ?


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 20-07-2017 15:56

Tak.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 20-07-2017 16:00

No i elegancko :-) dzięki . Rozumiem ,że maile które robiłem na kremie do SUN moge sobie do kosza wyrzucić ?


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Pablo1878 - 20-07-2017 16:05

(20-07-2017 16:00)pawlex napisał(a):  No i elegancko :-) dzięki . Rozumiem ,że maile które robiłem na kremie do SUN moge sobie do kosza wyrzucić ?

Jedno konto nivea - to 3 akcje. Przynajmniej ja tak robiłem i nie było żadnej bana.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 20-07-2017 16:07

W kulki sobie lecisz ? serio ?. To ja mam w takim razie ze 100 dodatkowych maili na np akcje SUN lub pytanie. A ktoś napisał ,że dostał bana za chrome...


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 20-07-2017 16:08

No mi np nie zalicza wiecej niz 1 akcji na 1 koncie Nivea.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Pablo1878 - 20-07-2017 16:09

(20-07-2017 16:08)twardy napisał(a):  No mi np nie zalicza wiecej niz 1 akcji na 1 koncie Nivea.

Mi tak zaliczyło kilka razy jak zrobiłem nivea krem + nivea sun Big Grin Może mam farta? Tak czy inaczej stawka 60 groszy jest .... Przecież w maju robiłem tą samą akcję na mypay za 2 złote..


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 20-07-2017 16:12

Ciekawe no ja może później spróbuje ze 2 zrobić na probe i sprawdzę

A w sprawie chrome ktoś wie o co może chodzić ?


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Pablo1878 - 20-07-2017 16:13

Znowu sobie podbiłem przez przypadek temat...


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 20-07-2017 16:17

Wiesz co, jednego weekendu sie nudzilem i zrobilem 150 nivea podworko na starych mailach gdzie mialem konto Nivea zalozone, nie zaliczylo zadnego. Pisalem maila nawet do Admina, ale przez 3tyg mi nie odpisal, wiec no nie wiem. Wychodze z zalozenia, ze zrobienie maila to pol minuty, wiec wole sie nie bawic w ten sposob niz pozniej sie zastanawiac dlaczego nie zaliczylo.