Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozdział IIII - przyszłość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozdział IIII - przyszłość (/Temat-Rozdzial-IIII-przyszlosc-141358)



RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Pablo1878 - 19-07-2017 15:31

(19-07-2017 15:29)elgik napisał(a):  Znana jest data wyplat na konto bankowe? Gdybym wiedzial ze tak czesto jest paypal to bym zmienil...

Jutro


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - ravsk8 - 19-07-2017 15:51

Za PayPal pobierana jest prowizja, więc lepiej poczekać Big Grin


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 19-07-2017 19:56

Mam pytanie czy komunikaty na mypal pod akcjami ze sposobem jak je wykonywać + dodatkowe informacje widzi każdy czy tylko dana osoba ?

Cytat:Należy kliknać i pobrać kupony, strona musi się cała załadować przed pobraniem kuponów bo inaczej może być problem z zaliczeniem. Kupony muszą się całe ściągnąc. Po zrobieniu żeby zrobić ponownie należy wyczyścić ciasteczka. Klikasz i 1. Nie czyścisz ciastek po zrobieniu, 2. Klikasz i nie robisz pobrania do końca popraw się bo zablokujemy Twoje konto.

Należy zarejestrować nowe konto nivea i dodać zdjęcie oraz numer paragonu. Uwaga jeżeli przychodzą maile to należy je potwierdzać. Osoby które będą klikać tą kampanie i nie wykonywać otrzymają bana. Proszę nie robić razem z kliknij n i innymi niveami bo nie zaliczy. Otrzymaliśmy informacje, że paraogny są wykożystywane po klika razy, używane w innych serwisach. Jest to surowo zabronione, jeżeli osoby odpowiedzialne za to nie przestaną otrzymają bana. Paragony są własnością mypay i nielegalne jest wykożystywanie ich w innych miejscach. Każde zrobienie dokładnie sprawdzimy i winnych ukarzemy jeżeli nie przestaniecie.

Te dodatkowe informacje przy mcdonald z tymi ciastkami i kuponami widzicie również wy czy tylko ja ? .Bo nie wiem czy coś źle robie czy ktoś źle robi i napisał w ten sposób do wszystkich


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 19-07-2017 20:07

Wszyscy to maja.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 19-07-2017 20:10

Dobrze wiedzieć.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 19-07-2017 20:14

Nie wiem co admin sie tak szczypie z tymi Nivea Krem, dac bany leszczom, a reszcie podnies stawke i limity Lol


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 19-07-2017 20:23

Nie wiem w jaki sposób on wie kto to robi ,ale żeby przez przypadek bana nie wyłapał ten co nic nie zrobił Big Grin


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Pablo1878 - 19-07-2017 20:24

Ah te błędy ortograficzne


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pawlex - 19-07-2017 20:27

W którym miejscu ? Big GrinJerk2


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 19-07-2017 20:30

Smiejcie sie smiejcie, oni maja z tego gruba kase a my jestesmy tam murzajami Jerk