Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozdział IIII - przyszłość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozdział IIII - przyszłość (/Temat-Rozdzial-IIII-przyszlosc-141358)



RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - asiorek - 10-07-2017 22:31

yy przepraszam, ale co to za problem zrobic sobie emaile z danymi osob ? :O i na drugi dizen to wykorzystac ?
robisz kilka emaili typu
[email protected]
[email protected]
a na drugi dzien przy wykonywaniu akcji wpisywac w imie i nazwisko wlasnie te dane ? :O


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Angela85 - 10-07-2017 22:36

no rozumiem ale jeszcze muszę dopasować też adresy i jakiś nr telefonu Smile


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - zark24 - 11-07-2017 05:48

Hej drugi dzień nie zalicza mi wiekszość groszówek np piwa Lech ,Bonduel ,play itd u was też myślałem że dzisiaj o północy ale dalej nic ?


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - albercik123 - 11-07-2017 07:26

W tym nivea krem, podany jest tylko numer paragonu, a na stronie chcą jeszcze skan i jakiś numer kasy fiskalnej xD Co tam wpisujecie?


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - patrolpxd - 11-07-2017 07:28

(10-07-2017 20:45)Angela85 napisał(a):  A ile takowe emalie kosztuja? Smile i ile ich będzie Smile bo nudzi mnie ciągłe zakładanie meili Smile
11gr/sztuka Wink Pisz pw ile by było potrzebne Smile

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Angela85 - 11-07-2017 09:18

Zark24 też tak mam ale wczoraj wskoczyło mi kilka mcdonalds i kliknij ms ale dawno nie zaliczyło mi piwo lech, kliknij play itd Smile a co do meili zamiast płacić wolę sama założyć Smile
najbardziej to zalicza cocacola, mp3konkurs, nivea, załóż konto pampers i kliknij j


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Arosiek - 11-07-2017 10:18

Pewnie niedługo będzie kumulacja i zliczy te groszówki


Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - cky - 11-07-2017 10:44

Macie jakaś alternatywę podczas posuchy na mypay?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Arosiek - 11-07-2017 11:31

Kubigo sobie zobacz,szału tam też nie ma w sumie


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Angela85 - 11-07-2017 12:32

Te groszowki niewiem czy nie zlicza raz w tygodniu bo np wczoraj kliknij ms zliczylo mi z 5 razy czy tam McDonalds wiec niewiem czy tak niejest