Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozdział IIII - przyszłość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozdział IIII - przyszłość (/Temat-Rozdzial-IIII-przyszlosc-141358)



RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Pablo1878 - 09-07-2017 15:28

Robicie akcję "Zasubskrybuj"? Bo nie wiem czy kupować konto etc.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Arosiek - 09-07-2017 16:25

Ja mam cały czas na tym "Dzisiejszy kontygent wykorzystany"


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - albercik123 - 09-07-2017 16:26

Jak tak samo, raz zrobiłem i limit wyskoczył


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 10-07-2017 09:45

Czuje sie oszukiwany na tym mypayu, admin mi od tygodnia nie odpisuje.
Nie wiem jaki jest limit na Nivea Podworko ale, zrobilem przez weekend razem 130 i zaliczylo tylko 16... po 8 z pierwszych 10 w sobote i w niedziele. W piatek zadnego.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Fr0shArczi - 10-07-2017 10:35

Mam podobnie tzn przez 4 ostatnie dni mam zaliczenie akcji na poziomie około 15%.


Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - cky - 10-07-2017 10:48

Robicie akcje Arianda za 30 groszy ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Arosiek - 10-07-2017 10:57

Mi tego nie zalicza nie wiem jak innym


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - mlodszy.htw - 10-07-2017 11:55

(10-07-2017 10:48)cky napisał(a):  Robicie akcje Arianda za 30 groszy ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja robię i coś tam zalicza. Ale nie wypełniam ankiety tylko klikam na button wypełnij ankietę i zostawiam stronę otwartą dopóki nie skończę z innymi akcjami.

@twardy, nie tylko Ty czujesz się oszukiwany. Ostatnio strasznie drażni mnie MyPay, chyba czas zacząć robić coś innego...


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - zark24 - 10-07-2017 12:17

Jestem daleki od narzekania ale naprawdę robię akcję rzetelnie tak samo wykonuje za każdym razem i zalicza raz na 3-4 więc coś jest nie tak jeśli tyle osób tak uważa że jest robione w ciula szkoda podwórko już przestałem robić szkoda czasu zalicza raz na 6-7 zrobionych . I tak z wieloma akcjami


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - pietrek1 - 10-07-2017 12:24

Ja to samo, praktycznie od 2 dni nie zalicza mi prawie nic, traci człowiek chęci po takim czymś :/