Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozdział IIII - przyszłość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozdział IIII - przyszłość (/Temat-Rozdzial-IIII-przyszlosc-141358)



RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Olszi - 30-06-2017 15:48

Z poleconymi nie jest tak różowo.

Sam mam kilkaset poleconych z czego 80% z nich zarobiło kilkadziesiąt groszy i to by było na tyle. Dużo ludzi zaczyna od serwisów typu mypay swoją przygodę z zarabianiem w sieci a niestety duży procent z nich od razu chce zarabiać spore sumy przy jak najmniejszym nakładzie pracy. Choć jest kilku takich w tym jeden (użytkownik zarabiam.com) dzięki któremu zarobiłem prawie 300zl, którzy od dawna w miarę regularnie akcje wykonują.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Tcep - 30-06-2017 15:50

A ja znów zabrałem się za akcje Big Grin


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - mix124 - 30-06-2017 15:52

Witam wszystkich mam problem otóż do tej pory wszystkie wypłaty byly bez problemu wpływały na konto normalnie, a dzisiaj pisze mi że zrealizowano jednak na koncie do banku nic nie wpłynęło co może być nie tak? :/


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 30-06-2017 15:54

Jak nie masz konta w mbanku... to kase zobaczysz w poniedzialek.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Pablo1878 - 30-06-2017 15:54

(30-06-2017 15:48)Olszi napisał(a):  Z poleconymi nie jest tak różowo.

Sam mam kilkaset poleconych z czego 80% z nich zarobiło kilkadziesiąt groszy i to by było na tyle. Dużo ludzi zaczyna od serwisów typu mypay swoją przygodę z zarabianiem w sieci a niestety duży procent z nich od razu chce zarabiać spore sumy przy jak najmniejszym nakładzie pracy. Choć jest kilku takich w tym jeden (użytkownik zarabiam.com) dzięki któremu zarobiłem prawie 300zl, którzy od dawna w miarę regularnie akcje wykonują.

To samo chciałem napisać. Ludzie chcieliby zarabiać pieniądze w jak najkrótszym czasie i najmniejszym nakładem siły. Przyjmijmy, że w normalnie pracy ktoś dostaje 11 na rękę. Aby zarobić tyle co ja (600 zł w czerwcu) musiałby poświęcić 54 godziny na to. Ja na pewno spędziłem dużo mniej czasu przy tym. To jest kwestia podejścia osoby do zarabiania. Cierpliwość popłaca.

(30-06-2017 15:50)Tcep napisał(a):  A ja znów zabrałem się za akcje Big Grin

Zabieraj, zabieraj bo ostatnio tylko grosze wpadają od Ciebie. Zorganizuje chyba jakiś konkurs dla moich poleconych aby to ich zmotywowało.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Tcep - 30-06-2017 15:58

(30-06-2017 15:50)Tcep napisał(a):  A ja znów zabrałem się za akcje Big Grin

Zabieraj, zabieraj bo ostatnio tylko grosze wpadają od Ciebie. Zorganizuje chyba jakiś konkurs dla moich poleconych aby to ich zmotywowało.
[/quote]


Cały tydzień niestety robiłem po 12h w pracy... Ale teraz mam 2 dni wolnego, a od pon mam zamiar poświęcić 2h dziennie minimum! Smile


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Pablo1878 - 30-06-2017 16:01

(30-06-2017 15:58)Tcep napisał(a):  
(30-06-2017 15:50)Tcep napisał(a):  A ja znów zabrałem się za akcje Big Grin

Zabieraj, zabieraj bo ostatnio tylko grosze wpadają od Ciebie. Zorganizuje chyba jakiś konkurs dla moich poleconych aby to ich zmotywowało.


Cały tydzień niestety robiłem po 12h w pracy... Ale teraz mam 2 dni wolnego, a od pon mam zamiar poświęcić 2h dziennie minimum! Smile
[/quote]

Ja jestem na etapie poszukiwania pracy na etat aby więcej $$ wpadało do kieszeni.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - mix124 - 30-06-2017 16:07

Czyli mimo to że zlecenie jest zrealizowane bede je miał w poniedziałek?


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - dewe - 30-06-2017 16:07

Pochwalcie się jak wam zalicza akcje (ile zrobionych, ile zaliczonych) Big Grin


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - ciekma - 30-06-2017 16:11

Fajnie słyszeć że wypłaty Wam dochodzą Smile ja czekam ciągle na akcje nowe ale szok bo zaliczylo mi akcje Ey i 50 gr wpadło Big Grin