Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozdział IIII - przyszłość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozdział IIII - przyszłość (/Temat-Rozdzial-IIII-przyszlosc-141358)



RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Fr0shArczi - 28-06-2017 17:53

@up

Czyli to niezbyt dobrze gdy podawałem losowy email z głowy ?


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 28-06-2017 17:58

No niezbyt... Ech, to jest taka latwa kasa, a wy kombinujecie i robicie sobie pod gorke Lol


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Fr0shArczi - 28-06-2017 17:59

hahah Big Grin Nie powiem ,że nie łatwa , w pierwsze 5 dni około 100 zł siadło ale tak patrze ,że wypłaty nie dochodzą i stresik się pojawił xD


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 28-06-2017 18:05

Jakby bylo cos nie tak to juz bys dostal tego bana Lol
A co do wyplat to rozumiem, 300zl wisi u mnie, ale ten serwis tyle lat stoi, ze raczej nie ma sie czego obawiac.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - asiorek - 28-06-2017 19:00

(27-06-2017 22:43)Pablo1878 napisał(a):  
(27-06-2017 22:37)twardy napisał(a):  7zl tylko? To wiecej niz 1/3 tylko ode mnie Big Grin Reszta tutaj do Twojego dziennika na krzywy ryj zaglada Big Grin

Są trzy osoby dzięki którym mam taki % od poleconych. Jedną jesteś Ty, drugą @[Tcep] a trzecią @[kochamkesz] reszta się obija. Jest kilkanaście osób, które zarobiło lekko ponad 100 zł a nawet i więcej ale są nieaktywne. :/

@[Pablo1878]

No ja przepraszam ;( ale nie moja wina, że dostałem banixa i czekam na odpowiedź bo szkoda moich 3 dniowych 15 ziko xD
(28-06-2017 17:53)Fr0shArczi napisał(a):  @up

Czyli to niezbyt dobrze gdy podawałem losowy email z głowy ?

@[Fr0shArczi]

Ja kopiowałem kilka , z 10 emaili może z 5 emaili z fakenamegenerator.com i po jakimś czasie pojawił sie komunikat -> twoje konto zablokowane, nie używamy trash maili..

(28-06-2017 18:05)twardy napisał(a):  Jakby bylo cos nie tak to juz bys dostal tego bana Lol
A co do wyplat to rozumiem, 300zl wisi u mnie, ale ten serwis tyle lat stoi, ze raczej nie ma sie czego obawiac.

@[twardy]

nie wiem jak to weryfikuje.. ja swoją domene dawałem i dostałem bana za jakies głupie emaile XD wczesniej kopiowałem ze strony fakenamegenerator i tez ban xD


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 28-06-2017 19:05

Pewnie w "mp3 konkurs" to wpisywales...


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - asiorek - 28-06-2017 19:11

@[twardy]
no przy 1 banie chyba tak.. a teraz już nie robiłem tak w mp3 konkurs..


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 28-06-2017 19:11

Drugiego bana dostales? wtf.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - asiorek - 28-06-2017 19:57

noo xD

Cytat:Twoje konto zostało zablokowane z następujących przyczyn!

Czemu podaje dziwne maile? Czemu używasz sposobu z kropką? Czy mam Ci jakośc pomóc w wykonywaniu akcji? Czemu nie chcesz dłużej dobrze zarabiać? Na mypay.pl obowiązuje zakaz podawania fałszywych danych:
1. Nie wolno używać trashmaili - 10 minutowych maili, tymczasowych emaili, maili podobnych do siebie. Można używać tylko końcówek: wp, onet, interia, gmail, o2, nie wolno używać żadnych innych końcówek. Maile muszą pasować do osób które się podaje. Czyli np Marcin Nowakowski będzie miał maila typu [email protected] lub [email protected], lub [email protected] lub coś podobnego. 
2. Należy podawać poprawne numery telefonów które działają.

 Proszę zgłosić się na kontakt.

OWszem, użyłem kilka kropek bo chciałem sprawdzic czy dochodzą szybciej emaile weryfikacyjne a tak to używałem emaili ze swojej domeny xD Dane tez podawałem dobre brałem znajomych albo ulice bralem z wykazow albo z google maps np xD nie wpisywalem takich o z dupych sobie danych.. Big Grin


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - tomek7912 - 28-06-2017 20:57

(28-06-2017 16:34)twardy napisał(a):  Lex no limit do jutra... tylko uwazajcie, admin zmienil zasady zaliczenia tej ackji xD
Za 16gr się nie opłaca za bardzo.