Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
pcsx4 - oszust - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: pcsx4 - oszust (/Temat-pcsx4-oszust-141356)



pcsx4 - oszust - axelunio - 08-12-2016 17:11

A więc tak o. Temat dotyczy się tej sprawy:
http://zarabiam.com/Temat-Steam-gift-card-10%E2%82%AC-141017
i tej osoby
@[pcsx4] http://zarabiam.com/User-pcsx4-108431
całe zajście miało na PW, więc dodaje screen z rozmowy:

[Obrazek: pcsx4.jpg]

wysyłałem wiadomość kolejnego dnia ale zero informacji, dodatkowo pan po otrzymaniu pieniędzy już więcej nie zalogował się na forum.

Ostatnia wizyta: 12-01-2016 00:27

Jeśli potrzeba dodam potwierdzenie również z PayPala, na którym jest podane jego imię i nazwisko.

Mail jeśli wkleimy do fb wyskoczy nam jego fake konto z nieprawdziwym pewnie zdjęciem.

ostatnio to jakaś plaga z ludźmi, kradnącymi majątek w wysokości 28zł ...


RE: pcsx4 - oszust - kamilos90 - 08-12-2016 17:29

Może to ten sam kradziej na 30zł Big Grin hahaha


RE: pcsx4 - oszust - Filip_Sony - 08-12-2016 17:33

Nie wiem, czy mam rację ale miałem takie podejrzenia od początku, że to kolejne konto użytkownika Pyxe_it, który skubnął mi bon na 7euro i pojawił się na forum już tylko raz, kiedy to z jego konta użytkownika zniknęły FG. Kiedy zobaczyłem, że ten drugi ma dokładnie tyle samo FG czyli chyba 52,2 i reputy nabite tymi samymi 'rep for klik', tak pomyślałem, że to ten gość.
Skubie na dosłownie grosze i zakłada nowe konto, trzeba śledzić gdzie teraz przejdą jego FG Smile


RE: pcsx4 - oszust - axelunio - 10-12-2016 12:47

@[Majka] można prosić o jakiś wpis w profilu tego pana aby nikt nie nabrał się ponownie?


RE: pcsx4 - oszust - devilll - 10-12-2016 12:55

Wpis? Ja się zastanawiam czemu on ma wciąż aktywne konto na forum?


RE: pcsx4 - oszust - Majka - 10-12-2016 13:12

@[pcsx4] proszę o wyjaśnienie + zwrot pieniążków w przeciwnym razie pożegnamy Cie z dopiskiem oszust.


axelunio zgłoś pp nieuczciwego sprzedawcę.


RE: pcsx4 - oszust - axelunio - 10-12-2016 14:04

Sprawa zgłoszona do PP, czekam na rozwój sytuacji Smile


RE: pcsx4 - oszust - axelunio - 14-12-2016 20:49

@[Majka] cisza
można prosić wszelkie jego informacje: mail, IP, które używał przy logowaniu się na forum. Zajmę się tą sytuacją sam choć wiem ze to tylko 28zł, ale odwiedzę jakiś zakątek Polski w poszukiwaniu złodzieja Big Grin
Wszelkie informacje proszę kierować bezpośrednio na PW. A dla oszusta ban pod choinkę Wink


RE: pcsx4 - oszust - Majka - 14-12-2016 22:13

Ban da się załatwić. Niestety informacji typu IP nie mogę Ci udzielić.


RE: pcsx4 - oszust - axelunio - 23-02-2017 21:11

aż muszę się pochwalić ;D nękany przez cały ten czas zwrotami skradzionej kasy na PayPal dziś użytkownik pcsx4 oddał mi moje pieniądze ;D