Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC (/Temat-Virtual-pub-Nowa-gra-strategiczna-w-BTC-141318)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - lanpan - 13-12-2016 17:51

W sumie to nie, a czemu pytasz? Tongue


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - H_Brunner - 13-12-2016 17:53

Bo jako Groath wrzucam tam różne pomysły na rozwój gry Tongue


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - xBojar - 15-12-2016 09:33

Na jakim jesteście etapie gry i od kiedy gracie?
Gram 4 dni i klikam dość często (w nocy śpię).
Mam wykupione wino i whisky, zbieram na upa baru ale bardzo wolno to idzie, uzbierałem 12k sat.
Po ulepszeniu baru znów trzeba będzie zbierać na inne ulepszenia w mozolnym tempie
ulepszenie wszystkiego potrwa pewnie z pół roku i gdy dojdzie do dnia gdy będziemy zarabiać
i wypłacać konkretne sumy gra padnie, albo będą blokowane konta jak w farmsatoshi i faucetbird.
Na farmsatoshi zablokowali mi konto gdy zacząłem wypłacać po 100k i więcej dziennie po tygodniu ban
w facetbird mogłem wypłacać po 20k potem 10 i w końcu ban, łącznie 6 mil sat zostało zablokowane. Poza czasem nic nie straciłem w ww grach, ale czasu nie odzyskam.
Po takich doświadczeniach podobnie myślę o virtualpub, a tu idzie jeszcze wolniej.

Nie upieram się, że na pewno tak się stanie, ale jakoś tak przeczuwam. pogram jeszcze przez weekend do upa baru i zobacze jakie wtedy będzie tempo.

Czy u was tez często wywala tego płaczącego emota, że macie włączony adblock?
[Obrazek: adblock.jpg]


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - H_Brunner - 15-12-2016 10:18

1. Gram tyle samo i mam niemal dokładnie tyle samo (11.5k w trakcie zbierania na bar lvl 2)

2. Wejdź na forum. Właściciel plany ma ambitne. Uczciwie też przyznaje się do swoich ograniczeń

3. Nigdy nie miałem tego komunikatu, chociaż w robocie mam chyba wszystkie możliwe blokady

4. Nie grałeś kiedyś w RedDragona? ;p


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - xBojar - 15-12-2016 10:26

nie grałem, albo nie pamiętam Big Grin


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - lanpan - 15-12-2016 11:38

Ja tam whisky nie odblokowuje. Uważam, że nie ma to sensu. Gram 2 dni mniej niż wy bo przez 2 dni nie miałem kompletnie czasu a mam na koncie 16k satoshi Smile Nie idzie wcale tak źle jak sie odbiera rebularnie bonus, napiwki, i sprzedaje tylko piwo z lekką domieszką wina Smile


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - H_Brunner - 15-12-2016 14:33

(15-12-2016 11:38)lanpan napisał(a):  Ja tam whisky nie odblokowuje. Uważam, że nie ma to sensu. Gram 2 dni mniej niż wy bo przez 2 dni nie miałem kompletnie czasu a mam na koncie 16k satoshi Smile Nie idzie wcale tak źle jak sie odbiera rebularnie bonus, napiwki, i sprzedaje tylko piwo z lekką domieszką wina Smile

Siedzisz 24/7 czy sypnęło Ci z bonusa coś więcej niż 250 satoshi (to mój rekord :S)


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - lanpan - 15-12-2016 15:15

opalam strone raz na 2-3h


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - H_Brunner - 15-12-2016 15:38

Na vinie zarabia się 50/h, na pivie 120/h. To razem 110/h (po odliczeniu barmana biorącego 60/h). Odblokowałeś vino za 1k i masz 16k więc łącznie zarobiłeś 17k. Aby mieć tyle z samej gry musiałbyś grać 17.000/110 = 154 godzin.

Licząc, że sumiennie zbierasz oba bonusy w ich standardowej wartości (100-250 satoshi) masz z nich w 2 doby 1200-3000 satoshi. Więc z gry 14-15.8k. To nadal 127-143 godziny bite.

Z Twojego linku gram ja, i zakładam, że xBojar. Obaj idziemy najwyraźniej równo. Zarobiliśmy do tej pory po 12.5k (w ręku) i po 6k (upgrady). Łącznie obaj: 37k. Masz z tego 3.7k.

Zdradź więc, proszę ilu masz aktywnych refów ;]


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - lanpan - 15-12-2016 16:06

Zdradzic mogę na pewno, że z tego co zarobicie nie mam nic Tongue Dostaje 10% z ewentualnych wypłat. Raz trafiłem w bonusie 1,5k.

Zbieram często bonus 4godzinny, i dodatkowo w eventach często dostaje satoshi. Nie wyjscnie Ci jak to sie stalo, że mam tyle na koncie bo sam nie wiem.


Wiem tyle że zapasy alkoholu i barmana uzupełniam raz na 2-3h....

Edit: Przed sekundą trafiłem jeszcze 750 wbonusie 4godzinnym