Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC (/Temat-Virtual-pub-Nowa-gra-strategiczna-w-BTC-141318)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - Mati684 - 21-04-2017 15:30

(21-04-2017 07:04)H_Brunner napisał(a):  
(20-04-2017 21:58)Mati684 napisał(a):  oplaca sie brac tego inwestora za 3000sat / 200sience ?

mam aktualnie 10 tys coinsów co daje 5 tys satoshi. odblokowane whiskey / cygara i pizza jak to dalej rozwijac?

Dalej robisz kolejno:

-Bar lvl2
-Dodatkowe 5 krzeseł
-Powiększony Magazyn
-Kartę Nauki

Po odkryciu karty nauki lecisz tamtejszymi skillami. Idzie dość wolno, więc nie wiem, czy jest sens wydawać teraz punkty nauki na Inventora (dziwię się, że na tym etapie masz do niego dostęp).
Sam Inventor potrafi być opłacalny, ale dużo zależy od tego, jaką kartę Ci wymyśli. Na przykład wódka zwraca się już po 2 tygodniach, a takie HotDogi po 4-6 miesiącach. Reszta ma opłacalność gdzieś pomiędzy tymi dwoma.

co ten lv2 baru mi da? bo mam 15 tys coinsow wiec moze jutro sie uda dobic juz do 20 tys


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - H_Brunner - 21-04-2017 16:50

Da Ci na początek możliwość budowy Seats lvl 2, czyli podwojenia sprzedaży (a więc i zysku).


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - brombor - 25-04-2017 18:54

Opłaca się rozbudowywać wszystko co się da.
Wypłacanie SAT w początkowej fazie gry to duży błąd.

Po ostatnim update trochę spadły stawki, ale nadal można coś tutaj wyklikać mając kilka innowacji wprowadzonych.

Dwie wypłaty po update zlecone i na faucethub były w sekunde, więc admin płaci.

Jeśli ktoś jeszcze nie gra, to zapraszam do rejestracji. Oczywiście dla moich poleconych wskazówki/plany rozwoju poprzez PW.


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - H_Brunner - 25-04-2017 19:49

(25-04-2017 18:54)brombor napisał(a):  Opłaca się rozbudowywać wszystko co się da.
Wypłacanie SAT w początkowej fazie gry to duży błąd.

Po ostatnim update trochę spadły stawki, ale nadal można coś tutaj wyklikać mając kilka innowacji wprowadzonych.

Dwie wypłaty po update zlecone i na faucethub były w sekunde, więc admin płaci.

Jeśli ktoś jeszcze nie gra, to zapraszam do rejestracji. Oczywiście dla moich poleconych wskazówki/plany rozwoju poprzez PW.

VirtualPub jest grą wyszperaną przez Lanpana, i jak widzisz udzielam tu rad bez walki o refy. Uważam, że należą się one założycielowi tematu.


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - Serkownik - 26-04-2017 10:07

co za roznica kto zakladal temat ?
Temat byl na bitcointalk
nie mam zamiaru kazdego nowego tematu stamtąd kopiowac tutaj i zebrac o refy ze swoim linkiem
jak ktos oferuje pomoc i rozbudowe wzamian za zarejestrowanie sie z jego linku to bez roznicy czy jest zalozycielem tematu czy tez zwyczajnym uzytkownikiem z 1 postem
to juz kwestia wyboru ludzi ktorzy sie rejestruja

co do samej strony
to nie dzialam juz nic
troche wyplacilem ale nic nie ulepszalem
duzo tez nie wyplacili i potracilo sie sumki niemale
malutko teraz coinsow zostało :/


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - brombor - 29-04-2017 14:12

Autor tematu był online 2 miesiące temu, a ostatni jego post w tym temacie jest z 21.12.2016. W jaki sposób miałby pomóc ewentualnym chętnym?

Reflinki i zakładanie tematu z nowymi projektami powinno (moim zdaniem) być odpowiedzialną decyzją, że dany projekt wspieramy i rozwijamy. Dajemy znać o nowościach, piszemy odpowiedzi na pytania innych użytkowników itd itp.
A nie powinno być tylko "kto pierwszy ten lepszy. Mój temat, mój reflink, a teraz niech się dzieje obojętnie co".

Udzielam się w wielu tematach i dostaję sporo PW z pytaniami. Nigdy nie było tak, że nie odpowiedziałem lub kolokwialnie "olałem" kogoś jeśli nie był moim refem.
Ale miło byłoby, gdyby nasza praca w rozwój jakiegoś projektu zaowocowała drobiazgiem w postaci refa, prawda?



@topic
Bardzo zmniejszyli ilość pop-up. Wpada około 1 na godzinę, wiec przestało to irytować.
Przy 7 innowacjach, rozbudowie wszystkich podstawowy rzeczy + około 4 ulepszeń zebranie minimum zajmuje około 9 dni (50.000SAT), więc całkiem całkiem.

Ostatnio zauważyłem, że nieco szybciej wypijają piwo. Też tak macie?


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - Mati684 - 29-04-2017 15:42

ja wczoraj ulepszylem magazyn do lv2 i bylem goly bo zostalo mi 100coinosw a dzis juz mam prawie 6 tys coinsow wiec od rozbudowy baru / siedzen / magazynu calkiem fajnie idzie zbieranie Smile


teraz co polecacie zrobic? ulepszac barmana czy wykupic naukowca?


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - brombor - 29-04-2017 15:54

Barman.

naukowiec na koniec.
Chodzi o to, że każda praca nad innowacją kosztuje 3K, więc codzinnie tracisz taką sumę na prace nad innowacja. Warto mieć już zbudowane wszystko, aby nie było możliwości, że Ci zabraknie


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - Mati684 - 01-05-2017 19:58

(29-04-2017 15:54)brombor napisał(a):  Barman.

naukowiec na koniec.
Chodzi o to, że każda praca nad innowacją kosztuje 3K, więc codzinnie tracisz taką sumę na prace nad innowacja. Warto mieć już zbudowane wszystko, aby nie było możliwości, że Ci zabraknie

sluchaj pojawila mi sie opcja wykupienia kogos o nazwie Science -

This card allows you to make science upgrades, every upgrade bringing you more cash. There are 3 packs of science upgrades

czego to dotyczy? koszt 15 tys coinsow i teraz czy brac to czy tego inventora ?


RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC - brombor - 02-05-2017 07:21

kupuj jesli masz juz rozwiniety bar / barmana / siedzenia i magazyn + wszskie trunki.

powyzsze rzeczy to podstawa, bez nich innowacje i naukowiec sa bez sensu.

przyklad: naukowiec daje mi np +5 credit za sprzedaz whisky. ale po co by mi to bylo, jesli nie moge sprzedawac whisky Wink



istotne.
musicie klikac bonus co 4h. dzieki temu nigdy nie zabraknie 'pkt science'.