Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze (/Temat-SCAM-Xabo-io-Wynajem-Miejsca-W-Kontenerze-141316)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - XaboPoland - 12-02-2017 03:21

Wszystko chodzi nie siejemy paniki


RE: Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - jolagoo - 12-02-2017 09:34

strona działa ja składałam depozyt w poniedziałek przyszedł w czwartek dzień wcześniej napisałam do suportu i po niespełna 24 h dostałam odpowiedz i nie minęło jakieś 6 godzin i depozyt był już na xabo jak jakieś macie pytania to Piszcze do Pawła on się kontaktuje bezpośrednio z suportem xabo można go spotkać na telegramie https://web.telegram.org/#/im?p=@xabo_polish


RE: Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - bbr - 12-02-2017 11:52

ja wplacilem depozyt jak bylo te zamieszanie i do dzis mi nie uruchomili tego depozytu. Napisalem do nich ale podalem kwote brutto wplaty razem z oplata transakcyjna i chyba sie nie zorienrowali. Nie wiem czy jeszcze raz do nich napisac. Dajcie namiary na kogos kto moglby tam cos podzialac

-----------

Druga kwestia. czy reinwest dziala codzeinnie ok 1$ czy trzeba uzbierac 10 $ aby zakupil minimalna paczke inwestycyjna?


RE: Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - bbr - 12-02-2017 13:42

(12-02-2017 09:34)jolagoo napisał(a):  strona działa ja składałam depozyt w poniedziałek przyszedł w czwartek dzień wcześniej napisałam do suportu i po niespełna 24 h dostałam odpowiedz i nie minęło jakieś 6 godzin i depozyt był już na xabo jak jakieś macie pytania to Piszcze do Pawła on się kontaktuje bezpośrednio z suportem xabo można go spotkać na telegramie https://web.telegram.org/#/im?p=@xabo_polish

nie uzywam telegrama daj jakis inny namiar gadu-gadu, email ? zapros na zarabiam.com


RE: Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - lipa200012 - 12-02-2017 14:54

u mnie juz wszystko okey wczoraj wieczorem przyszedł depozyt i przeprosiny za utrudnienia od xabo takze jest juz wszystko okey


RE: Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - XaboPoland - 12-02-2017 14:58

Widzisz mówiłem kwestia czasu Smile


RE: Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - bbr - 12-02-2017 17:51

(12-02-2017 14:58)XaboPoland napisał(a):  Widzisz mówiłem kwestia czasu Smile

A czas to pieniądz. Jak się fuksnie to dodadzą depozyt, ale i tak się wiele dni zmarnuje i nie policzą tego. Mi jeszcze depozytu nie dodali :>

Jak ktoś się zna niech wytłumaczy jak działa REINVEST? Czy system czeka aż się uzbiera 10$ i kupuje paczkę, czy może nalicza codziennie więcej od nowej sumy?

Czy support jest po polsku czy po angielsku?


RE: Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - XaboPoland - 12-02-2017 19:31

REINVEST działa tak że jak się uzbiera minimum 10$ to kupuje miejsce. Mam dobry kontakt z obsługą techniczną jak coś trzeba pomóc zapraszam


RE: Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - bbr - 14-02-2017 16:03

Napisałem na facebooku i dodali mi depozyt. Na razie jest wszystko okej.


RE: Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - XaboPoland - 15-02-2017 04:27

Cieszy mnie to jeżeli ktoś jeszcze by miał jakieś problemy zapraszam pv