Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze (/Temat-SCAM-Xabo-io-Wynajem-Miejsca-W-Kontenerze-141316)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - Kifflee - 13-01-2017 08:04

Witam,opłaca sie jeszcze wchodzic do Xabo???I drugie pytanko lepiej wejść samemu czy przez kogoś???


RE: Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - bigemgie - 13-01-2017 10:16

Ciężko powiedziec, nigdy nie wiadomo kiedy padnie. Ja czekam do końca depo i nie reinwestuje, za dużo problemów ostatnio ze stroną.


RE: Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - Empathyn - 13-01-2017 10:20

Ja wyplacilem juz prawie caly swój wklad i zaczynam reinwestowac to co ugralem.

Nie ma znaczenia czy wchodzisz samemu czy przez kogoś. Robisz komuś dzięki temu przysługę logujac sie z jego refa gdyż on Ci to polecił i jest w stanie udzielić potrzebnych informacji oraz doradzić w potrzebie


RE: Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - Kifflee - 13-01-2017 14:53

Dzieki za pomoc.Udanych inwestycji życze.Pozdrawiam.


RE: Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - bigemgie - 15-01-2017 02:29

Dodali kolejny język na stronie, wydaje mi się że nie robili by tego gdyby program miał niedługo przestać płacić. Nie ma już problemów ze stroną, wypłaty instant.


RE: Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - xxamaranthxx - 18-01-2017 12:52

PROGRAM DZIAŁA I NALICZA ~4% DZIENNIE OD 236DNI! WYPŁATY INSTANT żadnych problemów, strona która zawsze chodziła wolno teraz po pracach optymalizacyjnych faktycznie sprawia wrażenie znacznie płynniejszej. Nowe języki dodawane w zależności od zainteresowania programem w danym kraju. UWAGA: wpłacając w BTC zainwestowany kapitał może wzrosnąć bądź zmaleć w zależności od aktualnego kursu.


RE: Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - glus77 - 20-01-2017 08:30

Witam,

zaczynam dopiero i mam pytanie,

Którą z podanych metod płatności najlepiej wybrać ( nie mam bitcoinów )?

Jak się weryfikuje konta ( tzn. Jak wysłać do nich dokumenty do weryfikacji? w kopercie może email? )


RE: Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - xxamaranthxx - 20-01-2017 09:56

Konta weryfikujesz zazwyczaj poprzez podesłanie drogą elektroniczną skanu lub zdjęcia dokumentu tożsamości, w programie Xabo weryfikacja nie jest wymagana. Jeżeli wypłaty chcesz robić codziennie proponuję wybrać BTC są zdecydowanie mniejsze prowizje.. nie musisz posiadać BitCoinów, zakładasz dowolny portfel BTC wpłacasz pieniądze z konta bankowego w PLN i zamieniasz na BTC zgodnie z aktualnym kursu.

Płynność strony internetowej wróciła do normy, dlatego nowe osoby niech nie panikują. Od strony technicznej to chyba najgorzej zrobiony HYIP w którym uczestniczę niemniej jednak program cały czas się rozwija, liczba nowych inwestorów wzrasta z każdym kolejnym dniem, wypłaty natychmiastowe.


RE: Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - szypkiwonsz - 25-01-2017 11:28

Witam,

Można wpłacić pieniądze normalnym przelewem internetowym?


RE: Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - bimber14 - 25-01-2017 12:15

Jakie procesory płatnicze obsługują?