Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zaangażuj się i zarabiaj razem ze mną! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zaangażuj się i zarabiaj razem ze mną! (/Temat-Zaangazuj-sie-i-zarabiaj-razem-ze-mna-141284)



Zaangażuj się i zarabiaj razem ze mną! - Pichal97 - 06-12-2016 13:18

Witam chciałem zapoznać was z fajnym sposobem na zarobienie pieniędzy na początek może to nie być jakaś duża suma ale jeżeli się w to zaangażujecie wyciągniecie z tego naprawde niezły majątek , od razu napisze ,że nie życze sobie żeby ktoś wyzywał mnie od oszustów.

Na pierwszy rzut oka kiedy ktoś pokazał mi ten sposób sam nie wierzyłem , i byłem głupi gdybym wszedł w to wcześniej zarabiałbym w tym momencie naprawde duże pieniądze a zacząłem niedawno ale zarobki już są widoczne , Jeśli ktoś chce się dowiedzieć więcej zapraszam na mój blog na którym wszystko tłumacze Smile dopowiem też że ja jak i wy będziecie mieli korzyści z tego że was zaprosiłem Smile

blog:http://pichalfuturenet.simplesite.com/


RE: Zaangażuj się i zarabiaj razem ze mną! - mikuss - 06-12-2016 13:20

a ty spamerze od dzisiaj od nowa spam prowadzisz ??
Dziwne, że jeszcze bana nie masz ale się go dorobisz a wczorajsze %% naganiacza dawców kasy byznesmena z koziej wolki niczego nie nauczyły

@[Majka] Czas chyba pożegnać go w końcu z Naszej społeczności!!


RE: Zaangażuj się i zarabiaj razem ze mną! - Pichal97 - 06-12-2016 13:21

Czemu spamerze ? pisze w dobrym dziale i o zarobkach możesz się wkońcu odpie****?

Po pierwsze to nie jest spam bo wstawilem to raz i tyle a ty sie czepiasz inni jakoś reklamują strony i nic za to nie mają a ty siedzisz na tym forum i szukasz frajera wyjdź z domu typie i sie zrelaksuj może jakiś spacer?


RE: Zaangażuj się i zarabiaj razem ze mną! - mikuss - 06-12-2016 13:28

Nie dorosłeś do korzystania z naszego forum więc czas najwyższy byś stąd wyleciał bo nie odróżniasz zasad, reklamy od spamu który tu robisz od wczoraj. Dostałęś wczoraj % i myśleliśmy że będzie spokój, ale spamer od dzisiaj znowu spam robi, spamuj dalej szybciej z banem wylecisz Smile
Wróć jak dorośniesz dzieciuchu bo to forum nie dla niedorozwiniętych dzieci jakim jesteś

A do tego już ci chyba mówiłęm, że debili którzy dawcami kasy dla Cb zostaną szukaj gdzie indziej do piramid finansowych bo tutaj to tylko dostaniesz po d.pie jak każdy byznesmen naganiacz hiena prowizji z debili


RE: Zaangażuj się i zarabiaj razem ze mną! - Hybrid1990 - 06-12-2016 13:38

@[Pichal97] dlaczego wciąż zakładasz ten sam temat, skoro każdy twój poprzedni lądował koszu, i na pewno wiesz, że i z tym będzie to samo ? Zero logiki.
Gdybyś zapoznał się z regulaminem forum, to wiedziałbyś czemu jest usuwany. Jest już na forum temat o futurenet, który opisujesz na swojej stronce, a nie tworzymy dublów. Już nie liczę tego, że masz za mało postów na podawanie reflinka.


RE: Zaangażuj się i zarabiaj razem ze mną! - Majka - 06-12-2016 13:39

kosz + warn


RE: Zaangażuj się i zarabiaj razem ze mną! - mikuss - 06-12-2016 13:40

@[Hybrid1990] Bo on jest za głupi by rozumieć zasady jakie tutaj obowiązują stąd ten spam, zresztą sam jego post wszystko tłumaczy :



(06-12-2016 13:21)Pichal97 napisał(a):  inni jakoś reklamują strony i nic za to nie mają

Jedyne lekarstwo na takie półgłupki z wypranym mózgiem przez sekty fb dotyczącej danej piramidy by przestał spamować w poszukiwaniu kolejnych debili dawca kasy dla niego to ban


Zaangażuj się i zarabiaj razem ze mną! - Majka - 06-12-2016 13:40

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.