Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Współpraca wysokie zarobki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Współpraca wysokie zarobki (/Temat-Wspolpraca-wysokie-zarobki-141254)



Współpraca wysokie zarobki - mielo - 05-12-2016 17:19

Witam. Szukam kogoś do współpracy która posiada własną strone www. Mam ogromne doswiadczenie a na adsense zarabiam od 3-18 tys zł miesięcznie. Wiecej info na pw, piszcie


RE: Współpraca wysokie zarobki - PaidMoney - 05-12-2016 17:45

Szukasz kogoś kto ma stronę tak? A Twoje zarobki z Adsense to 3-18k? To pewnie reklamy masz u sąsiada na stronie Xd


RE: Współpraca wysokie zarobki - rachman - 05-12-2016 18:41

U sąsiada, albo pewnie u jeleni/a którzy mu udostępniają miejsca reklamowe w zamian za... otrzymanie części dochodu Wink

Kto ma stronę sam może sobie reklamy adsense podpiąć i bez udziałowca zarabiać. Weź zaświeć czymkolwiek bo na razie to wygląda jak szukanie jeleni...


RE: Współpraca wysokie zarobki - Ascoran - 05-12-2016 20:20

Okej - chętnie udostępnię Ci pustą stronę ba, nawet domenę Ci podepnę.
Pasuje?


RE: Współpraca wysokie zarobki - makecash - 05-12-2016 20:28

Czyzby ban w adsense ;>

Napisz na pw tez mam strony Smile


RE: Współpraca wysokie zarobki - mielo - 05-12-2016 21:40

Zapraszam tych wszystkich niedowiarków na pw, moge przedstawić screeny wypłat z adsense.
Druga sprawa jest taka, że nie szukam jeleni, szukam kogos kto podstawi mi swoja stronke zeby google zaakceptowalo mi reklamy, pozniej one znikaja z serwisu ja przenosze je na swoj i zyskami dzielimy sie czyli kasa za nic, proste. Wiecej info podaje na pw Wink


RE: Współpraca wysokie zarobki - rachman - 05-12-2016 23:09

Chłopaku nie chodzi o wiarę tylko o to co piszesz. Zarobków nie negujemy ale w 1 poście NIC nie napisałeś, jesteś nowy na forum, wiele obiecujesz a robisz z tego tajemnice - wiesz ilu tu takich było? Wink Teraz to przynajmniej wiadomo technicznie co masz na myśli bo do tej pory...
Masz jakieś wymagania co do stron? Wejścia, domeny, wartość czy coś? Czy byleby była.


Współpraca wysokie zarobki - surfer0700 - 06-12-2016 09:19

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.