Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z adminem w jednej z grup lokalnych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Problem z adminem w jednej z grup lokalnych (/Temat-Problem-z-adminem-w-jednej-z-grup-lokalnych-141234)



Problem z adminem w jednej z grup lokalnych - Kart - 05-12-2016 00:15

Cześć,
Mieszkam w małym miasteczku. Jest grupa na FB ok. 7 tys ludzi.

Jest w niej admin (nawet nie mieszka w tym miasteczku a reklamuje swoje usługi ale mniejsza o to - ma do tego prawko w końcu...).

Od niedawna zaczął wprowadzać dosyć irytujące praktyki... Gdy ktoś doda post np. o szukanie specjalisty do konkretnej usługi to on wrzuca swój komentarz z reklamą i automatycznie blokuje komentowanie tak aby jego konkurencja nie mogła napisać komentarza do tego postu. Ludziom w grupie zaczęło się to nie podobać....

Mnie na koncie firmowym też zbanował w grupie. Z tego co widziałem nie prowadzi takich usług co ja wykonuję (i nie jestem konkurencją dla niego) a mimo to kasował moje posty przez jakiś czas a teraz dał bana.


Można coś z tym zrobić? Jakoś go podenerwować? "Skrócić" mu prawa? Macie jakieś fajne sposoby?


RE: Problem z adminem w jednej z grup lokalnych - maniek250 - 05-12-2016 00:56

Ta, załóż se swoją grupę jak Ci ta nie odpowiada.


RE: Problem z adminem w jednej z grup lokalnych - rachman - 05-12-2016 01:50

nic nie zrobisz, możesz wkurzać/spamować ale da bana i tyle.


RE: Problem z adminem w jednej z grup lokalnych - Kart - 05-12-2016 02:31

(05-12-2016 01:50)rachman napisał(a):  nic nie zrobisz, możesz wkurzać/spamować ale da bana i tyle.

Wkurzać/spamować nie chce bo to nie ma sensu. Pewnie ludzie zaczną się wkurzać, że manipuluje postami i się zacznie gadka...

Cóż w takim razie pozostaje czekać na rozwój sytuacji...


RE: Problem z adminem w jednej z grup lokalnych - rachman - 05-12-2016 03:59

Pytałeś jak go podenerwować - no to tylko "dać" mu robotę ale nie uważam by to było wyjście - wręcz przeciwnie jak pisałem pozbędzie się z grupy i tyle. Nie zrobisz nic - grupa założona jak widać pod siebie i swoje polecenia. Możesz jedynie zrobić konkurencję albo... płacić Wink


RE: Problem z adminem w jednej z grup lokalnych - DonWestbam - 05-12-2016 08:09

Spamowac z innych kont ze oszust ze uslugi slabe ze nic nice umie Big Grin drastyczne, chamskie ale ja bym sie na jego miejscu wkurzyl Big Grin


RE: Problem z adminem w jednej z grup lokalnych - Kart - 05-12-2016 14:02

(05-12-2016 08:09)DonWestbam napisał(a):  Spamowac z innych kont ze oszust ze uslugi slabe ze nic nice umie Big Grin drastyczne, chamskie ale ja bym sie na jego miejscu wkurzyl Big Grin

Pewnie by się wkurzył Big Grin


RE: Problem z adminem w jednej z grup lokalnych - rachman - 05-12-2016 18:09

Po prostu odpuść - jego podwórko jego zasady. Czas lepiej poświęcić na stworzenie nowej grupy konkurencyjnej niż "mszczenie" się że nie oddaje kawałka torcika Wink