Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspólnik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wspólnik (/Temat-Wspolnik-141212)

Strony: 1 2


RE: Wspólnik - DonWestbam - 13-12-2016 17:58

U mnie kilka domen darmowych na nazwa.pl nie zostalo przedluzonych i nikt do mnie problemu nie mial. Dzwonili i pytali co z domena a ja jedynie odpowiedzialem ze ta i ta mnie juz nie interesuje a ta i ta chce zostawic. Co do serwera na nazwa.pl przedluzenie nie kosztuje 10 zl ;p ja placilem ponad 700, ale nie wiem od czego to zalezy, nie pytalem


RE: Wspólnik - Cramalar - 20-12-2016 19:27

(13-12-2016 17:58)DonWestbam napisał(a):  U mnie kilka domen darmowych na nazwa.pl nie zostalo przedluzonych i nikt do mnie problemu nie mial. Dzwonili i pytali co z domena a ja jedynie odpowiedzialem ze ta i ta mnie juz nie interesuje a ta i ta chce zostawic. Co do serwera na nazwa.pl przedluzenie nie kosztuje 10 zl ;p ja placilem ponad 700, ale nie wiem od czego to zalezy, nie pytalem

700 zł za serwer ? To chyba dedyk wieczysty Big Grin
Refresh


RE: Wspólnik - sh4kr - 20-12-2016 22:02

Sorry, nie mogłem sie powstrzymać.
[Obrazek: WbDx2iW.png]


RE: Wspólnik - Ogniemimieczem - 20-12-2016 23:07

to podepnę się pod temat, także szukam wspólnika.
Ja założę konto na Paypalu a Ty dbaj by wpływały tam środki, bo sam nie podołam nie mam na to czasu.
Czekam na oferty


RE: Wspólnik - schab - 20-12-2016 23:08

W home.pl obecnie jest zapis w promocji o której wspominasz, że musisz im zapłacić - w przeciwnym wypadku kara, która sięga równowartości tej "darmowej domeny", więc moim zdaniem niewarto Big Grin


RE: Wspólnik - Cramalar - 21-12-2016 16:56

(20-12-2016 22:02)sh4kr napisał(a):  Sorry, nie mogłem sie powstrzymać.
[Obrazek: WbDx2iW.png]

Nawet dobre, szkoda, że ma literówkę.

(20-12-2016 23:07)Ogniemimieczem napisał(a):  to podepnę się pod temat, także szukam wspólnika.
Ja założę konto na Paypalu a Ty dbaj by wpływały tam środki, bo sam nie podołam nie mam na to czasu.
Czekam na oferty

facepalm Człowieku nie wiesz w ogóle jak ma wyglądać współpraca, a już takie porównania dajesz. Szukam osoby, gdyż tak jak pisałem - nie mam wystarczająco czasu na prowadzenie "tego". Strona już działa i jakiś tam content jest, też chce się tym zajmować, ale mam ograniczony czas. Oferta jest bardziej do osób, które znają się, ale nie mają pomysłu.

(20-12-2016 23:08)schab napisał(a):  W home.pl obecnie jest zapis w promocji o której wspominasz, że musisz im zapłacić - w przeciwnym wypadku kara, która sięga równowartości tej "darmowej domeny", więc moim zdaniem niewarto Big Grin

Domena i portal już jest.


Wspólnik - Hybrid1990 - 10-10-2021 14:23

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.