Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CodeClicker - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: CodeClicker (/Temat-CodeClicker-141202)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: CodeClicker - lordas - 03-03-2017 17:26

ja uzbieralem 25 euro zlecilem wyplate zapytalem ile sie czeka na wyplate to dostalem inf ze maja duzo zlecen i ze na 100 % w nastepnym miesiacu


RE: CodeClicker - Matoro132 - 03-03-2017 17:52

(03-03-2017 17:26)lordas napisał(a):  ja uzbieralem 25 euro zlecilem wyplate zapytalem ile sie czeka na wyplate to dostalem inf ze maja duzo zlecen i ze na 100 % w nastepnym miesiacu

12 lutego jak zlecałem wypłatę również mi pisali, że dostane dopiero w następnym miesiącu bo mają dużo zleceń, a dostałem 22 tak jak wszyscy ;p
Myślę, że max 2tyg Smile


RE: CodeClicker - lordas - 03-03-2017 21:34

da rade jakos doladowac kod kupiony w niemczech na polskim paysafecard wyskakuje blad ze nei zostal zakupiony w pl i niemozna zrealizowac; p


RE: CodeClicker - mlodszy.htw - 20-03-2017 05:06

Witam czy też wam nikną punkty? Niedawno miałem 469 pkt i zrównali mi do 400 pkt o co chodzi, miał ktoś podobnie? Strona coraz bardziej mi się nie podoba tym bardziej, że nie aktualizują wypłat na głównej. Cały czas te same osoby widnieją, a za darmo im klikać nie warto. Wink


RE: CodeClicker - lordas - 20-03-2017 08:14

bo zlecaja wyplaty raz na dluzszy czas co 2-3 tyg


RE: CodeClicker - mlodszy.htw - 20-03-2017 11:43

Rozumiem i dziękuję za odpowiedź. A sprawę zagubionych punktów wyjaśniłem już z supportem. A jeszcze jedno pytanko mam, można Pay Safe Card wykorzystać w Polsce bo widzę, że miałeś jakiś problem... Czy lepiej inną nagrodę wybrać? Wink Pozdrawiam.


RE: CodeClicker - Matoro132 - 20-03-2017 16:49

(20-03-2017 11:43)mlodszy.htw napisał(a):  Rozumiem i dziękuję za odpowiedź. A sprawę zagubionych punktów wyjaśniłem już z supportem. A jeszcze jedno pytanko mam, można Pay Safe Card wykorzystać w Polsce bo widzę, że miałeś jakiś problem... Czy lepiej inną nagrodę wybrać? Wink Pozdrawiam.

Z wykorzystaniem go w Polsce nie ma problemu, jedynie nie można zasilić konta psc używając kodu od codeclicker


CodeClicker - Hybrid1990 - 13-02-2019 17:28

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.