Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona/LP pod dochodową niszę wraz z 6 domenami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Strona/LP pod dochodową niszę wraz z 6 domenami (/Temat-Strona-LP-pod-dochodowa-nisze-wraz-z-6-domenami-141174)

Strony: 1 2


Strona/LP pod dochodową niszę wraz z 6 domenami - radek0389 - 03-12-2016 14:55

1.Nazwa przedmiotu :Strona/LP pod dochodową niszę wraz z 6 domenami
2.Opis przedmiotu : Przedmiotem sprzedaży jest strona skierowana pod konkretną dochodową niszę wraz z pakietem 6 domen. Całość kupiłem kilka miesięcy temu od użytkownika @[vasaki], z tego tematu:
http://zarabiam.com/Temat-Nisza-loading-page-7-domen-zarobila-juz-prawie-10-tysiecy-135289
Kupiłem dlatego, że wiedziałem że od niego nie dostanę żadnej lipyBig Grin. I tak rzeczywiście było, to jest konkret do zarabiania na subach. Temat aktualny, jest, był i będzie.
Sprzedaję tylko dlatego, że nie mam przez ostatnie miesiące czasu porządnie zająć się moją zarobkową działalnością online a co dopiero kolejnym projektem. Kupiłem za 700zł, sprzedaję za 500zł, gdyż ważność domen się zmniejszyła, ważne są do ~marca 2017.

Proszę o nie zgadywanie tematyki lp ani o link do strony. URL nie wyśle, bo w parę minut ktoś może skopiować sobie całośćJerk.


3.Zdjęcia :brak
4.Kontakt TongueW lub w temacie
5.Cena :500 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot :przelew bankowy lub paypal, choć z naciskiem na przelewSmile


ps. Wystawiłem temat w tym miejscu, gdyż przedmiotem jest strona pod konkretną tematykę, a nie żadna nisza sprzedawana wielu osobom czy poradnik.


RE: Strona/LP pod dochodową niszę wraz z 6 domenami - jarekxD - 03-12-2016 14:57

Wszystko jest full legalne? Czemu w ogóle sprzedajesz?


RE: Strona/LP pod dochodową niszę wraz z 6 domenami - radek0389 - 03-12-2016 15:02

Nie jest to fake content, można powiedzieć, że użytkownik dostaje, to co chceSmile.

Sprzedaję, bo kupiłem żeby mieć kolejny projekt do monetyzacji, ale że pojawiło mi się na świecie dziecko, to jednak czasu nie ma na tyle, żeby odpowiednio działać na moich metodach, jakie mam od lat, tym bardziej nie mam czasu na działanie nad tym projektemSmile.


RE: Strona/LP pod dochodową niszę wraz z 6 domenami - fusek - 03-12-2016 18:48

@[radek0389]
wyczysc pw


RE: Strona/LP pod dochodową niszę wraz z 6 domenami - radek0389 - 03-12-2016 18:50

Skasowalem parę wiadomości, jak co piszSmile.


RE: Strona/LP pod dochodową niszę wraz z 6 domenami - Gremquen - 03-12-2016 19:26

Ile zarobiłes do tej pory ?
@[vasaki] mógłbyś się wypowiedzieć, czy zakup tej niszy ma nadal sens ? Smile


RE: Strona/LP pod dochodową niszę wraz z 6 domenami - Toskan - 03-12-2016 19:30

Wyslij na PW staty stron oraz aktualnego ss'a pokazujacego ilosc zapytan z google.


RE: Strona/LP pod dochodową niszę wraz z 6 domenami - adamcio99922 - 04-12-2016 08:29

Podrzuc PW podobne jak do kolegi wyzej.


RE: Strona/LP pod dochodową niszę wraz z 6 domenami - Czaq - 04-12-2016 09:17

A jak wygląda Twój zarobek z tym? Czy cos zarobiles? Również proszę o pw.


RE: Strona/LP pod dochodową niszę wraz z 6 domenami - radek0389 - 04-12-2016 18:05

@[Czaq] @[adamcio99922] @[Toskan] @[Gremquen]

Jeśli chodzi o aktualne zdjęcia zarobków czy statystyk strony, to nie mam takichSmile, bo zwyczajnie strona zarabia jak się ją promuje, nie była pozycjonowana. A tak jak pisałem, nie miałem czasu zająć się promocją.
Dla kupującego mogę za pomocą programu massplanner, zebrać listę odpowiednich grup i wyeksportować do pliku, wystarczy wtedy tylko dołączać do grup i postować.