Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy FireMedia, FireCash jeszcze żyje? działa? warto? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Czy FireMedia, FireCash jeszcze żyje? działa? warto? (/Temat-Czy-FireMedia-FireCash-jeszcze-zyje-dziala-warto-141170)

Strony: 1 2


Czy FireMedia, FireCash jeszcze żyje? działa? warto? - eextreme - 03-12-2016 13:08

Witam, pragnę wrócić do PPA i ruszam pełną parą jednak nie mogę znaleźć żadnego serwisu który nie dawał by mi wątpliwości. Ponieważ FireCash to stara marka to jest powód czemu się zdecydowałem założyć konto, jednak moje wątpliwości są takie:

- FireMedia CPA, nie mogę się zalogować, po logowaniu wyskakuję komunikat aby uzupełnić dane i nieda się nic zrobić oprócz wylogowania się, frozen
- FireCash, nikogo na czacie zupełnie, forum.firecash.org nie działa
- czy jest możliwość podpisania umowy o dzieło?
- aktualizujecie serwis? pielęgnujecie go ? bo takie mam wrażenie jakby to był porzucony statek który lekko zardzewiał ale jeszcze nie utonął.

Może tylko takie wrażenie odniosłem, jednak skupiliście się chyba na tych premium sms i innych pierdołach a zapomnieliście już o fundamentach - PPA.

Pozdrawiam, mam nadzieję że ktoś odpisze z administracji FireCash


RE: Czy FireMedia, FireCash jeszcze żyje? działa? warto? - Kiljan - 03-12-2016 13:36

(03-12-2016 13:08)eextreme napisał(a):  Witam, pragnę wrócić do PPA i ruszam pełną parą jednak nie mogę znaleźć żadnego serwisu który nie dawał by mi wątpliwości. Ponieważ FireCash to stara marka to jest powód czemu się zdecydowałem założyć konto, jednak moje wątpliwości są takie:

- FireMedia CPA, nie mogę się zalogować, po logowaniu wyskakuję komunikat aby uzupełnić dane i nieda się nic zrobić oprócz wylogowania się, frozen
- FireCash, nikogo na czacie zupełnie, forum.firecash.org nie działa
- czy jest możliwość podpisania umowy o dzieło?
- aktualizujecie serwis? pielęgnujecie go ? bo takie mam wrażenie jakby to był porzucony statek który lekko zardzewiał ale jeszcze nie utonął.

Może tylko takie wrażenie odniosłem, jednak skupiliście się chyba na tych premium sms i innych pierdołach a zapomnieliście już o fundamentach - PPA.

Pozdrawiam, mam nadzieję że ktoś odpisze z administracji FireCash

Witaj!
Dziękujemy, że wybrałeś nas. Jeśli chodzi o FireCash to niestety został on delikatnie przez nas zaniedbany(brak nowości, jednak oferty cały czas są na bieżąco aktualizowane) ponieważ najpierw musimy przygotować wszystko w FireSub, rozwiązania zastosowane w FireSub po prostu będą przeniesione do FireCash. Po dokończeniu pewnych rozwiązań jest zaplanowana nowa wersja FireCash oraz FireCPA, tylko właśnie nie robimy nowych wersji ponieważ chcemy przenieść nowości tam, aby było czuć powiew świeżości.
Sam FireSub nie różni się zbytnio od FireCash, i tu i tu obsługiwany jest praktycznie cały świat, dodatkowo na FireSub programy są automatycznie tłumaczone na język wchodzącej osoby. Jedyna różnica jest taka, że nie ma wyboru ofert - ponieważ są płatności SMS.
Niestety to wszystko trwa i nie mamy jak tego przyspieszyć ponieważ wszystko powinno być starannie przygotowane.

Jeśli chodzi o komunikat na CPA, jakiej przeglądarki używasz?

Umowy o dzieło wprowadziliśmy jako pierwsi w Polsce więc jak najbardziej jest taka możliwość.


RE: Czy FireMedia, FireCash jeszcze żyje? działa? warto? - eextreme - 03-12-2016 13:44

(03-12-2016 13:36)Kiljan napisał(a):  
(03-12-2016 13:08)eextreme napisał(a):  Witam, pragnę wrócić do PPA i ruszam pełną parą jednak nie mogę znaleźć żadnego serwisu który nie dawał by mi wątpliwości. Ponieważ FireCash to stara marka to jest powód czemu się zdecydowałem założyć konto, jednak moje wątpliwości są takie:

- FireMedia CPA, nie mogę się zalogować, po logowaniu wyskakuję komunikat aby uzupełnić dane i nieda się nic zrobić oprócz wylogowania się, frozen
- FireCash, nikogo na czacie zupełnie, forum.firecash.org nie działa
- czy jest możliwość podpisania umowy o dzieło?
- aktualizujecie serwis? pielęgnujecie go ? bo takie mam wrażenie jakby to był porzucony statek który lekko zardzewiał ale jeszcze nie utonął.

Może tylko takie wrażenie odniosłem, jednak skupiliście się chyba na tych premium sms i innych pierdołach a zapomnieliście już o fundamentach - PPA.

Pozdrawiam, mam nadzieję że ktoś odpisze z administracji FireCash

Witaj!
Dziękujemy, że wybrałeś nas. Jeśli chodzi o FireCash to niestety został on delikatnie przez nas zaniedbany(brak nowości, jednak oferty cały czas są na bieżąco aktualizowane) ponieważ najpierw musimy przygotować wszystko w FireSub, rozwiązania zastosowane w FireSub po prostu będą przeniesione do FireCash. Po dokończeniu pewnych rozwiązań jest zaplanowana nowa wersja FireCash oraz FireCPA, tylko właśnie nie robimy nowych wersji ponieważ chcemy przenieść nowości tam, aby było czuć powiew świeżości.
Sam FireSub nie różni się zbytnio od FireCash, i tu i tu obsługiwany jest praktycznie cały świat, dodatkowo na FireSub programy są automatycznie tłumaczone na język wchodzącej osoby. Jedyna różnica jest taka, że nie ma wyboru ofert - ponieważ są płatności SMS.
Niestety to wszystko trwa i nie mamy jak tego przyspieszyć ponieważ wszystko powinno być starannie przygotowane.

Jeśli chodzi o komunikat na CPA, jakiej przeglądarki używasz?

Umowy o dzieło wprowadziliśmy jako pierwsi w Polsce więc jak najbardziej jest taka możliwość.


Witam ponownie,
Dziękuję za szybką odpowiedź (umowa o dzieło to super sprawa w takim razie Wink), także zapytam inaczej - wybrać FireCash bez strachu licząc że niema problemu z leadami ? i kiedy rozpatrzycie mojego VIPa? słyszałem że Polacy mają go na start, jeśli nie to przepraszam Smile może powinienem jednak wybrać FireSub ? ruch interesuję mnie głównie z takich państw jak USA, FR, Malezja, Filipiny itp. i czy te państwa mają możliwość wysłania SMS'a czy analogicznie okna z ofertami PPA dla danego kraju ? gdzieś muszę rozpocząć lecz potrzebuje wiedzieć które narzędzia będą odpowiednie dla mnie Wink ruch PL mnie nie interesuję zbytnio zaznaczę.. btw. Firefox 50.0 Smile

Pozdrawiam,


RE: Czy FireMedia, FireCash jeszcze żyje? działa? warto? - bimber14 - 03-12-2016 13:45

Najlepiej napisz na GG do Kiljana. Ale masz rację że Firecash poszedł w odstawkę.


RE: Czy FireMedia, FireCash jeszcze żyje? działa? warto? - Kiljan - 03-12-2016 13:47

Jeśli chodzi o wybór to sprawa nie jest tak oczywista ponieważ na FireCash będą to oferty SMS lub ankiety, w FireSub w przeważającej większości będą to płatności SMS na stronie, którą promujesz czyli np. pobieranie. Żeby pobrać nie trzeba wypełniać oferty z np. iphonem tylko wysłać od razu smsa. Na FireSub tam gdzie nie ma płatności SMS są normalne oferty CPA.
Na FireCash nowości się pojawią, tyle, że najpierw one będą na FireSubie.


RE: Czy FireMedia, FireCash jeszcze żyje? działa? warto? - eextreme - 03-12-2016 14:00

System gateway na firesub działa dla krajów USA, UK, FR, Malezja i Filipiny ?


RE: Czy FireMedia, FireCash jeszcze żyje? działa? warto? - Kiljan - 03-12-2016 14:03

Tak, FireSub ma globalne programy i gateway.


RE: Czy FireMedia, FireCash jeszcze żyje? działa? warto? - eextreme - 03-12-2016 14:08

Ok dziękuję za informację Wink w takim razie skorzystam z Firesuba na tą chwilę Smile użyję gateway pod ruch zagraniczny bo on mnie interesuję najbardzej. Pozdrawiam!


RE: Czy FireMedia, FireCash jeszcze żyje? działa? warto? - FireMedia - 03-12-2016 14:36

Dziś są aktualizowane oferty na Firecash, będzie można również tam sprawdzić jak będzie szło Smile


RE: Czy FireMedia, FireCash jeszcze żyje? działa? warto? - eextreme - 03-12-2016 14:44

(03-12-2016 14:36)FireMedia napisał(a):  Dziś są aktualizowane oferty na Firecash, będzie można również tam sprawdzić jak będzie szło Smile

Taki mam zamiar, na Firesub sprawdziłem na proxy, gateway nie obsługuję USA i UK, Francję już tak a potrzebuję ich wszystkich także bardzo się cieszę że oferty zostały zaktualizowane Wink Złożyłem też wniosek o rangę VIP, zobaczymy Wink Pozdrawiam