Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Masz pytanie do właścicieli stron internetowych? Zadaj je tutaj! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Masz pytanie do właścicieli stron internetowych? Zadaj je tutaj! (/Temat-Masz-pytanie-do-wlascicieli-stron-internetowych-Zadaj-je-tutaj-141143)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Masz pytanie do właścicieli stron internetowych? Zadaj je tutaj! - Vasaki - 02-12-2016 18:36

[Obrazek: qSS2GcW.png]

~*~ W związku z dużą ilością powtarzających się wątków z pytaniami w tym dziale. ~*~

~*~ Za zgodą i aprobatą Ekipy, postanowiliśmy założyć nowy wątek który służyć ma do zadawania pytań przez wszystkie osoby, ~*~

~*~ które szukają informacji dotyczących zarabiania na blogach oraz własnych stronach internetowych. ~*~

~*~ Mamy nadzieję, że taki temat znacznie usprawni funkcjonowanie działu oraz da lepszy dostęp, ~*~

~*~ do informacji o zdobywaniu ruchu na stronę oraz możliwościach jego monetyzacji. ~*~

~*~ Osoby Odpowiedzialne za temat ~*~

[Obrazek: xq6xAP0.png][Obrazek: YchXP97.png]
W przypadku wyrażenia chęci do osób odpowiedzialnych za Temat proszę o PW.



Reklama


...

ZYSKAJ DOSTĘP DO AKTUALIZOWANYCH PORADNIKÓW


Pozycjonowanie stron - Content locking - Unikalne backlinki


[Obrazek: welcome2.png]



.


RE: Masz pytanie do właścicieli stron internetowych? Zadaj je tutaj! - trybulski - 29-12-2016 18:03

Hmmm. Może jestem niewyspany, ale jak dla mnie to mało zrozumiały jest ten temat i nie wiem właściwie co z niego wynika Sad


RE: Masz pytanie do właścicieli stron internetowych? Zadaj je tutaj! - Inferus - 25-01-2017 22:22

Witam, mam pytanie odnośnie zarabianiu na stronie Smile Załóżmy że jestem właścicielem strony której zawartośc jest średnio legalna, strona ta generuje dajmy na to 5tys zł miesięcznie i tu moje główne pytanie, jak się z tego rozliczać i czy jest możliwe założenie firmy na taka stronę?
Pozdrawiam


RE: Masz pytanie do właścicieli stron internetowych? Zadaj je tutaj! - Vasaki - 25-01-2017 23:03

@[Inferus] Usługi Wielobranżowe Big Grin i lecisz od przychodu z najmu powierzchni reklamowej Big Grin


RE: Masz pytanie do właścicieli stron internetowych? Zadaj je tutaj! - Inferus - 25-01-2017 23:31

Czyli np zakładam firmę, podaje rodzaj wykonywanej działalności jako 'Usługi wielobranżowe' bez podawania nazwy strony/domeny , rozliczam przychód z tytułu najmu powierzchni reklamowej i wtedy wszystko legalnie? Urząd skarbowy nie dopytuje o szczegóły takie działalności? Jerk


RE: Masz pytanie do właścicieli stron internetowych? Zadaj je tutaj! - szybkikwit - 26-01-2017 14:01

Nie musisz Firmy zakładać wystarczy że zgłosisz w swoim US że będziesz rozliczał się ryczałtowo z racji Najmu podatkiem 8.5% .


RE: Masz pytanie do właścicieli stron internetowych? Zadaj je tutaj! - seba274 - 26-01-2017 18:01

Skąd najlepiej wrzucić reklamy na stronę?
Adsense czy może gdzieś indziej lepiej?
Strona jest "zwykła" bez żadnych erotycznych treści czy tam sub sms. Tylko artykuły są na stronie.


RE: Masz pytanie do właścicieli stron internetowych? Zadaj je tutaj! - Vasaki - 26-01-2017 19:29

Generalnie adSense z reklamami kontekstowymi opratymi na zainteresowaniach uzytkownika sa najbardziej skuteczne Smile

Pytanie czy strona w 100% spelnia warunki tj. prawa autorskie, brak pirackich tresci itp Smile


RE: Masz pytanie do właścicieli stron internetowych? Zadaj je tutaj! - FuckU - 26-01-2017 21:36

Od jakiegoś czasu słyszę że polityka "adsense" zmieniła się na gorsze, czy to prawda ?


RE: Masz pytanie do właścicieli stron internetowych? Zadaj je tutaj! - seba274 - 27-01-2017 10:13

(26-01-2017 19:29)vasaki napisał(a):  Generalnie adSense z reklamami kontekstowymi opratymi na zainteresowaniach uzytkownika sa najbardziej skuteczne Smile

Pytanie czy strona w 100% spelnia warunki tj. prawa autorskie, brak pirackich tresci itp Smile

Tak spełnia. Nawet już zaakceptowali stronę, ale chciałem jeszcze się po prostu spytać czy są jakieś lepsze reklamy od AdSense