Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potwierdź swoją tożsamość - Problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Potwierdź swoją tożsamość - Problem (/Temat-Potwierdz-swoja-tozsamosc-Problem-141125)



Potwierdź swoją tożsamość - Problem - Mirror - 02-12-2016 12:30

Potwierdź swoją tożsamość
Niedawna aktywność mogła zagrozić bezpieczeństwu Twojego konta, dlatego je zablokowaliśmy. Poprowadzimy Cię przez kilkuetapowy proces potwierdzania tożsamości i pomożemy Ci uzyskać dostęp do konta. Dowiedz się więcej.
1
Wybierz sposób weryfikacji tożsamości
2
Zweryfikuj tożsamość

Miał ktoś taki problem? Jaka aktywność? Wie ktoś jak poradzić sobie z weryfikacją dowodową?


RE: Potwierdź swoją tożsamość - Problem - Ascoran - 02-12-2016 12:32

Jak sobie poradzić?
Wysłać dowód do weryfikacji Smile
Innego sposobu nie ma...

A o jaką aktywność chodzi? Zapewne spamowałeś, dodawałeś tysiące osób do znajomych itp


RE: Potwierdź swoją tożsamość - Problem - erner - 02-12-2016 12:48

spróbuj zmienic hasło przez maila a potem zalogować sie starym hasłem


RE: Potwierdź swoją tożsamość - Problem - Ascoran - 02-12-2016 12:51

(02-12-2016 12:48)erner napisał(a):  spróbuj zmienic hasło przez maila a potem zalogować sie starym hasłem

Zmienić hasło i zalogować się starym hasłem? Czytasz to co piszesz?
facepalm


RE: Potwierdź swoją tożsamość - Problem - Mirror - 02-12-2016 15:20

czyli bez dowodu nic nie zdziałam.. :/


RE: Potwierdź swoją tożsamość - Problem - aero2 - 02-12-2016 15:28

@[Mirror]
Nawet mając dowód, mogą ci go nie przyjąć, jeśli spamowałeś przed weryfikacją, odpiszą ci listę zachowań, które są zakazane, konkursy, polubienia i tak dalej.


RE: Potwierdź swoją tożsamość - Problem - dazy19 - 02-12-2016 15:55

Heh , mi wyskoczylo to samo i mialem weryfikacje znajomych , ktora pokonalem lecz dlugo sie kontem nie nacieszylem bo przy nastepnym logowaniu poprosili o dowod. Po czasie stwierdzili ze moja aktywnosc jest spamem i usuneli konto ... 4900 znajomych wysokiej konwersji poszlo ^^


RE: Potwierdź swoją tożsamość - Problem - Mirror - 03-12-2016 21:21

więc trzeba się pogodzić z blokadą.. :/